Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

obrzydliwe i nieśmieszne. Dlaczego laski są takie #!$%@? na swoich wieczorach panieńskich, zachowują się jak niedorobione i w życiu nie widziały penisa.


@ErikSkurveson: Bo wtedy moga pokazac co im w glowach siedzi majac nadzieje, ze nikt ich nie bedzie krytykowal z tego powodu, bo to wieczor panienski. Tak, laski po prostu takie sa, ale ludzie dalej sadza, ze sa niewinne i czytaja poezje
  • Odpowiedz
@Dobrytyp: Tak. I minionek i opona i kwiatki i brokuły. Każde ciasto ma jakiś swój dizajn i nie godzę się na jakiekolwiek zmiany. Ewentualnie mogę się zastanowić nad kształtem, bo tort taki może być okrągły, albo kwadratowych, więc może mieć też kształ klucza nasadowego, pod warunkiem wykończenia tortowego. Wykończenie nie może jednak sugerować, że jem niemowlaka. #logikarozowychpaskow
  • Odpowiedz
@puddin Dizajn ciasta podlega takim samym zmianom jak każde inne jedzenie które spożywamy. Dzisiejsze dania są zupełnie inne niż te które jedliśmy 100 lat temu. Znajdź książkę kucharską z 1900 roku i zobacz ile się zmieniło.

Nie wiem jak bardzo jesteś tradycjonalistką, ale twoje "nie godzę" nie ma nie do gadania.

Nowe formy, potrawy i modyfikacje pojawiały się zawsze. I zawsze będą się pojawiać. Inaczej jadłabyś dziczyzny z kaszą i gęsina i
  • Odpowiedz
Idea wieczorów panieńskich, kawalerskich to ogólnie rak w czystej postaci. Ale co kto lubi.


@Justyna712: idea takich okazji jest spotkanie i świętowanie zmiany stanu cywilnego parymłodej.
Problemem jest podejście niektórych ludzi objawiajace się miedzy innymi tak, jak na zdjęciu wyżej.

Przecież równie dobrze można iść na strzelnice, do teatru, escaperoomu, kurs baristy, wyjechać w góry etc. Możliwości dużo.
Ja byłam na kilku i na żadnym nie było żadnej pijanej, wszystko grzecznie
  • Odpowiedz