Wpis z mikrobloga

Jeszcze w tym miesiącu i październiku w tagu #ockham pojawią się:
Polityka i Historia:
- Żydzi i koncepcja ZSRR. O żydowskiej manii Stalina pod koniec wojny i śmierci socjalizmu ponad narodowego.
- Coco Chanel i faszyzm. Dlaczego sukienka małej czarnej miała uderzyć w żydów?
Filozofia:
- Arystoteles i Platon. Jak powstała myśl o ideach, formach, Demiurgu i Dobru?
Socjologia:
- Narodziny memów - Małpa - a problem ojkofobiczny. Śledztwo prowadzone przez moją osobą poszukiwało ideowych źródeł jednego z najbardziej niesmacznych memów ostatnich miesięcy.
Filozofia:
- Świat symulacji, świat informacji, bitu. Co łączy Turinga z rewolucją wiedzy o fizyce i bitach - najmniejszych jednostkach informacji.
- Marks i alienacja - czy choroby cywilizacyjne są wynikiem braku Wspólnoty?

Do przeczytania, do dyskutowania!

#oswiadczenie #publicystyka #ciekawostki
Pobierz B.....a - Jeszcze w tym miesiącu i październiku w tagu #ockham pojawią się:
Polityka...
źródło: comment_jqw7Zg6vcGhrl4OJJmE7RLGJ3EOD6kwz.jpg
  • 13
- Marks i alienacja - czy choroby cywilizacyjne są wynikiem braku Wspólnoty?


@Brzytwa_Ockhama: Raczej chodzi o celowe rozbija ie wspólnoty. Uświadomiłem sobie to, gdy znalazłem artykuł amerykańskiej skrajnej lewicy, zastanawiający się, czy nie wykluczyć z grona "prześladowanych" czarnych (czyli tych, którym według lewicy należą się przywileje) osób o czarnym kolorze skóry, jednak trochę jaśniejszych.

Wszak gdy zabraknie białych, trzeba będzie znaleźć nowych wrogów ludu, bo lewica pasie się na ciągłym konflikcie
@Brzytwa_Ockhama: A pizzagate kiedy? Może jakieś info o wyrokach? Trump wygrał, to chyba powinna być dobra zmiana i tacy ludzie powinni już być w więzieniu? Czy znów problem kasty sędziowskiej? Wybacz, że trochę strzelam tymi pytaniami po omacku, ale nie znam dokładnie sprawy, ale pomyślałem, że zapytam tutaj, bo w czasie kampanii prezydenckiej widziałem, że forsowałeś (oczywiście niewątpliwie prawdziwą) wersję 4chanową.
@Brzytwa_Ockhama: Niewątpliwie prawdziwą. Tak też napisałem wcześniej. Wyciek maili o pedofilii w otoczeniu Clintonów w czasie kampanii prezydenckiej, dodając do tego rozpowszechnianie tych informacji przez tak prawdopodobne osoby i źródła jak Alex Jones i 4chan, do tego znając wpływ Rogera Stone'a na medialne otoczenie Trumpa -- układa się to wszystko w całość. Bardzo prawdopodobne to wszystko było od samego początku.
- Narodziny memów - Małpa - a problem ojkofobiczny. Śledztwo prowadzone przez moją osobą poszukiwało ideowych źródeł jednego z najbardziej niesmacznych memów ostatnich miesięcy.


@Brzytwa_Ockhama: Cieszę się że podejmujesz ten temat. Jak ja tych memow nienawidzę( ͡° ʖ̯ ͡°) nie lubię też czegoś takiego, co wrzuciłem do załącznika.

Ps. Ten komentarz pochodzi ze zwiastuna bajki w "głowie się nie mieści"
Pobierz Grewest - > - Narodziny memów - Małpa - a problem ojkofobiczny. Śledztwo prowadzone p...
źródło: comment_haQbvf0TThWxjYSKuhZd0KoJNKHSxVHP.jpg