Wpis z mikrobloga

@Nunusik: i to się bierze z tego, że jesteś brzydki? Ok, rozumiem frustrację, bo na pierwszy rzut oka by się Tobą nie zainteresowały. Ale sam widzisz, że potrafisz je zainteresować gadką. Nie musisz przecież szukać kogoś na tinderze. Szukaj gdzieś, gdzie najpierw nawiązuje się rozmowę, a pózniej pokazuje twarz. Jak ktoś naprawdę cię polubi, to nie będzie się tak łatwo zniechęcał tym, że okażesz się nie być modelem.
Karać przypadkowych ludzi
  • Odpowiedz
@Nunusik: aha, czyli "ktoś mi ukradł kiedyś portfel, więc teraz ja będę kieszonkowcem"... to jest tak #!$%@?, że się nie dziwię, twoim doświadczeniom z kobietami, jeśli zachowywałeś się w stosunku do kogoś jak ostatni #!$%@?, to nie dziw się, że najwięcej na co możesz liczyć w kontaktach z kobietami, to #!$%@? z roksy.

@LeVentLeCri: Są i takie dziewczyny, gdzie ja wkładam energię, elokwencję rozmowa po paru godzinach schodzi na spotkanie,
  • Odpowiedz
@Nunusik: tak, już widzę 28 letniego maminsynka, który spędza dnie na jedzeniu, spaniu i sraniu, narzekając jaki to świat jest dla niego okrutny bo urodził się brzydki. Usprawiedliwianie swojej toksyczności brzydotą jest jeszcze niżej, niż żarcie stolca za pieniądze, bo dziewczyny które to robią spełniają chociaż czyjeś chore fantazje. Ty natomiast szkodzisz nawet samemu sobie. :)
  • Odpowiedz
@BDLK_IMPRTR: O przepraszam. Od 7 do 15 jestem w pracy. W pozostałych godzinach spędzam dnie na jedzeniu, spaniu i sraniu, narzekając jaki to świat jest dla niego okrutny bo urodził się brzydki.
  • Odpowiedz
Panowie my tu się śmiejemy a taki człowiek może być zwyczajnie niebezpieczny. Pewnego dnia stwierdzi że #!$%@? z tym wszystkim bo tak bardzo #!$%@?ł i pójdzie wystrzelać centrum handlowe. Albo przeżuci się z tindera na gwałty. Cholera wie co siedzi w takiej #!$%@? głowie, może było by lepiej gdyby się serio samodzielnie wyeliminował z tego świata.
  • Odpowiedz
@LeVentLeCri: Dokładnie. Być może to po prostu dobry trolling... Najłatwiej szukać winy u innych zamiast zejść w dół z wymaganiami lub nie wiem, zająć się czymś twórczym? Sobą samym zamiast na siłę szukać miłości? Bo w pewnym momencie przekroczy granicę i jak ktoś tu już napisał spojrzenie w lustro a tym samym zderzenie z rzeczywistością go #!$%@?.
  • Odpowiedz