Wpis z mikrobloga

Jak widzę bilbordy o sędziach to mnie strzela. Przecież to chamska propaganda i w dodatku oparta na kłamstwie. Sąd świdnicki nigdy nie wypuścił żadnego pedofila. Sędzia od kiełbasy został złapany i przestał orzekać. Ale to wszystko pikuś.
Sędzia od głośnej afery z spodniami była w stanie spoczynku od 12 lat. Sędzia chora. Cytując: "i to nie choroba natury fizycznej, tylko innego typu…".
Teraz sobie pomyślcie, że wasza matka która mogła być np. nauczycielką. I mogła być sobie nawet wzorową nauczycielką, którą wszyscy lubili i szanowali, zaczyna chorować. Może to być demencja, albo jakaś choroba psychiczna. Więc odchodzi na emeryturę, ale musicie jej ciągle pilnować, bo nie do końca się kontroluje.
I wyobraźcie sobie, że wasza matka zostaje bohaterem takich bilbordów, finansowanych za publiczne pieniądze, które mówią o potrzebie zmiany szkolnictwa, a jako flagowy przykład tego jakie szkolnictwo jest złe, jest podawana wasza matka.
Przecież to jakiś absurd i #!$%@? zupełne. Dziwię się tylko, że jeszcze nikt nie pozwał posłów PIS posługujących się tym przykładem w tv i samej fundacji, bo wg mnie za takie chamstwo ktoś powinien beknąć i to przykładnie. Może by się jeden z drugim zastanowili, zanim zaczną oczerniać ludzi publicznie.

#dobrazmiana #bekazpisu #sady #aferabillboardowa #polityka
  • 31
  • Odpowiedz
cieszę się że będzie przewietrzenie tego środowiska


@TabbedEditor: nie będzie. Będzie więcej Przyłębskich, których nie chcą na najniższych szczeblach, ale na najwyższych będą za grubą kasę wydawać "wyroki" zgodne z oczekiwaniami.
  • Odpowiedz
@wodzik: albo mi się zdaje albo pracujesz w "polskim wymiarze sprawiedliwości" i boisz się o swoją posadę. Myślałeś że już masz robotę do emerytury, a tutaj trzeba będzie iść do pośredniaka.
  • Odpowiedz
@TabbedEditor: Masz rację. Zdaje ci się. A mi się wydaje, że nie bardzo masz czym poprzeć swoich argumentów, bo uciekasz się do "argument at persona", zamiast jakoś merytorycznie odnieść się do tego co piszę.
  • Odpowiedz
@wodzik: Mówię ci, że gorzej już być nie może. Obecnie wszystkie decyzje zapadają na podstawie znajomości pomiędzy osobami. Niech PIS zrobi co chce. Gorzej już być nie może. Obecnie sądy to w dużej mierze prywata. Chodzę często więc wiem jak to wygląda i jak się w sądach traktuje ludzi, którzy idą do pracy i ciężko #!$%@?@ją na ich pensje. Wymiar sprawiedliwości powinien wyglądać zupełnie inaczej, niech wprowadzą ławę przysięgłych, a sędzia
  • Odpowiedz
@Naxster: fundamentem zdrowego państwa jest stworzenie takich warunków funkcjonowania społeczeństwa, w których te niedojeby mózgowe nie mają żadnej mocy decyzyjnej.
Obecna władza swoją strategię markietngową w głównej mierze opiera na konkretnych podgrupach tego typu niedojebów mózgowych, tak aby zachęcić ich do udziału w wyborach oraz przede wszystkim do głosowania za poparciem aktualnego rządu (pato-beneficjenci pięćsetplusa, zjebo-kibole vide ostatnia akcja z obroną naziola itd). Zresztą praktycznie każda władza/opozycja opiera swoją strategię o
  • Odpowiedz
dobrze ze jestesm z malego miasta i nie slucham wiadomosci. Wszystko dzieje sie obok mnie.


@wypokowicz:
Wiktor Woroszylski – Państwa faszystowskie
1970

Niedługo po wojnie 1914–1918 w Europie powstały pierwsze
państwa faszystowskie W tych państwach
słońce wschodziło i zachodziło o normalnej porze opromieniając
dachy domostw i wzgórz zieloną spadzistość W oborach
łagodnie ryczało bydło Matki o świcie
budziły dzieci całując je w czoło Ojcowie wracając z pracy
ze znużeniem radosnym w
  • Odpowiedz
@Andreth: odpisalem bo polityka w goracych byla. Zastanawiam sie czy dodac cie do czarnolisto ale z drugiej strony jestes rozowypasek. Naprawde jara cie polityka? Nie masz czasem ochoty jebnac to wszystko i pojechac w bieszczady? Moze grill na weekendzie?
  • Odpowiedz