Wpis z mikrobloga

#gry #skyrim #gownowpis

Przepraszam wszystkich, ale zacząłem grę ponownie, gdyż dorzuciłem mod o nazwie Requiem, który znacznie zwiększa imersję i sprawia, że Skyrim jest jeszcze bardziej niebezpiecznym i realistycznym miejscem. Na szczęście miałem za sobą tylko 40 minut gry, więc wiele nie straciłem.
Link do moda: https://www.nexusmods.com/skyrim/mods/19281/?

Znów rozpocząłem przygodę jako rozbitek na północnych krańcach Skyrim, lecz po "zamarznięciu" w lodowatej wodzie obudziłem się w Windhelm, co znacznie utrudni moją rozgrywkę, gdyż nie posiadam ciepłych ubrań i #panjaszczurka bardzo szybko marznie. Na samym początku postaram się kupić jakieś ciepłe ubrania i jak najszybciej wyruszyć na południe, w bardziej przyjazne strony z wyższą temperaturą.
Będę starał się zbierać zasoby i zapewne spędzę noc w dziczy.

Zachęcam do obserwowania tagu #panjaszczurka ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie mogę nic obiecać, ale będę starał się też czasem, poza samym tekstem i screenami, wrzucić jakieś krótkie wideo. Co z tego wyjdzie? Zobaczymy.
Pobierz VigoVonHomburg_Deutschendorf - #gry #skyrim #gownowpis

Przepraszam wszystkich, ale...
źródło: comment_A93XS4VEXnHMDvD8sRjoSe1MPiI9iCxb.jpg
  • 11
@Refusek: Nie sprawdzałem jak szybko, ale po przebiegnięciu mostem z Windhelm do farm miałem prawie 1/3 paska. Requiem dodaje opcje, że gdy biegnę spada mi stamina(realizm) także sprint odpada. Mogę też zapomnieć o FastTravel, bo nie chcę niszczyć imersji(a zresztą Requiem i to wyłącza). Jak na razie przygoda zapowiada się mega. ()