Wpis z mikrobloga

No i już koniec Re:creators. Jestem lekko zawiedziony ostatnim odcinkiem.


Ale i tak zakończyło się całkiem przyjemnie. Plus za oryginalny pomysł na fabułę, wyłamywanie czwartej ściany, świetne sceny walk. Oczywiście nieziemska muzyka Sawano.
Animiec godny polecenia, pomimo że niektóre epizody są przegadane. Pierwszy raz widziałem recap który nie tylko dało się oglądać, ale i dawał frajdę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#recreators #anime
Pobierz mishek - No i już koniec Re:creators. Jestem lekko zawiedziony ostatnim odcinkiem.
S...
źródło: comment_oyggjgx0DROQDrgLmaidCN4AMcdAGJj3.jpg
  • 12
16 pierwszych odcinków, (Oprócz top kek recapu) nie miało żadnego celu prócz wprowadzenia do ostatnich sześciu. Wszystkie postaci i "walki" nie miały żadnego celu... Zakończenie -8/10 wyciągnięte z dupy.

@mishek: Powiem, że to słaba walka. Nie ma tutaj żadnej interesującej walki, po prostu ruda ucieka przez minutę przed spamem szabel, po czym krzyżuje broń z białą. Ta ucieczka nawet nie była widowiskowa, ruda po prostu sobie lata. Jedyny przemawiający aspekt tej sceny to wyższy poziom animacji, ale to tylko dlatego, że to pierwszy odcinek więc trzeba zbaitować ludzi w oglądanie tego shitu...

A Fate dropped po czterech odcinkach, nudy na
4/10, fatalna reżyseria, gadanie, gadanie, z tym, że nic z tego nie wynikało, dopiero ostatnie odcinki były w miarę, no ale fatalna końcówka, totalnie bez emocji. Słabo to wyszło. Postacie w moim odczuciu płaskie, gdzie był wątek z tą megane? w ostatnim odcinku? ;q
Spoko soundtrack i openingi.
A sceny walk to już w Fate Apocrypha (które też nie porywa) lepsze.
Inna sprawa, że ja nie umiem kliknąć dropped na anime, bo
@mishek Oglądając na raty zawsze zostaje więcej w pamięci. Nie zmienia to jednak faktu że poza walkami też lecą dobre kawałki. Zresztą to standard w anime że powtarzają się utwory w podobnych scenach. To celowy zabieg.