Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Veigar tak tak wszystko zgodnie z planem, ze po wejsciu do LM z tej kasy trzeba bylo splacic dlugi Leśnego, najwyzszy kontrakt ma obronca bez formy, no to przykład świetnego gospodarowania, pilkarze rezerw z wyzszymi pensjami niz najlpeszy napastnik Wisly Krakow.. No tak stac was, a potem przychodzi lato czekacie na transfery a prezes mowi kasa pusta sprzedajemy kogo sie da i jak sobie naruchasz to sobie kupisz pilkarza. I przychodzi do
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Fakty są takie, że w ciągu pięcioletniej kadencji Leśnego Legia została cztery razy Mistrzem Polski i zagrała w Lidze Mistrzów. Obrońca bez formy to był etatowy Reprezentant Polski, a te transfery o których mówisz to rozumiem też zasługa Leśnego, który od marca nie jest już prezesem. xD #!$%@? takie że szkoda czytać.
  • Odpowiedz
@Veigar dalej żyj mistrzostwem w ogórkowej lidze i wejsciem do LM po ograniu amatorow z Irlandii. Po prostu zwroc uwagę ze to wszystko to zwykla propaganda. Rzeczywistosc jest inna, wielki budzet, wielkie ambicje a prezes mowi idz se naruchaj kase bo nie ma. XD no Lesny prezesem nie jest ale jego decyzje zjadły wam kase z LM
  • Odpowiedz
@Lokap ile mam na ruchy... Nie wiem jak u ciebie ale potocznie tak się na Mazowszu mowi. Ile mam kasy na ruchy, czyli na wydatki. A naruchaj sobie, znaczy zeby sobie załatwił, skombinował.

Jak brakuje ci na przykład hajsu idziesz do kumpla i mowisz
-pozycz 5 dych na ruchy bo mi brakuje, oddam po wyplacie,

on ci moze odpowiedziec:

-nie mam kasy, naruchaj sobie gdzie indziej.

Rozumiesz?
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Fakty są takie, że w ciągu pięcioletniej kadencji Leśnego Legia została cztery razy Mistrzem Polski i zagrała w Lidze Mistrzów. Obrońca bez formy to był etatowy Reprezentant Polski, a te transfery o których mówisz to rozumiem też zasługa Leśnego, który od marca nie jest już prezesem. xD #!$%@? takie że szkoda czytać.


@Veigar: Owszem, ale jakim kosztem. Ja też mogę wziąć ogromny kredyt i być królem życia na 4
  • Odpowiedz