Wpis z mikrobloga

Włączyłam Resident Evil 4, bo podobna jedna z lepszych części Residenta. Może i w 2004 była to dobra gra, ale ze względu na beznadziejne sterowanie, zostaje zakopana w moim archiwum gier na steamie. A taką miałam ochotę w to pograć. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gry #residentevil
  • 22
  • Odpowiedz
@szlifierkakatowa o tak :) i do którego momentu mniej więcej dotarłeś? Ja generalnie nie żałuję zakupu, gra ma parę słabych momentów, ale też parę świetnych. Nie wygląda też rewelacyjnie, niektóre tekstury prezentują się bardzo słabo :P ale jednak potrafi wciągnąć i zaskoczyć, zwłaszcza pod koniec. :)
  • Odpowiedz
@sylvvy: Dopiero główny dom, idę po klucz do prosektorium - co prawda długo nie grałem, ale podoba mi się to latanie po całej mapie, odkrywanie pomieszczeń, szukanie przedmiotów, wracane i otwieranie pozamykanych drzwi :) Niektóre tekstury może i słabe, ale czasami ogólnie gra wygląda dość ładnie :) (ustawienia max, fulll hd)

@Asterling: Musiałem grać w to już dawno temu bo nawet zapomniałem, że nie było tam skrzyń xD Ale i
  • Odpowiedz
@sylvvy: Właśnie skończyłem całą siódemkę i faktycznie, tak jak piszesz, część gry to klimatyczny stary RE a część już jakby trochę co innego. Ale grało się fajnie tak czy inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz