Wpis z mikrobloga

Zadziwia mnie #neuropa w swoim uwielbienu do Urbana. Zwykly stary cynik. Były rzecznik PRLowski,sługus Jaruzelskiego,czerwona gnida partyjna. Był odpowiedzialny za specjalną komorke mającą ocieplac wizerunek SB i ZOMO.No ale hehe bo to przeciez smieszny dziadek z internetu
Najlepsze są barany z flagami lgbt ktore czekają na AMA z nim. Toz to był wrog homoseksualistow,poczytajcie o akcji Hiacynt i jak potem sie wypierał ze cos podobnego w ogole miało miejsce,beka z was
#bekazlewactwa
#polityka #4konserwy
Pobierz L.....s - Zadziwia mnie #neuropa w swoim uwielbienu do Urbana. Zwykly stary cynik. By...
źródło: comment_gMYMpLGHXC6AuEK0lFzexac4iloj70kK.jpg
  • 30
@sikhaj: nie spadne bo go nie posiadam,jestem na wykopie od dwoch tygodni
@oskar1020: chyba w Izraelu
@HrabiaTruposz: co w nim jest wybitnego? Zwykla czerwona szuja,lizus Jaruzelskiego
@stekelenburg5: no nie powiem,siła argumentu nawet jak na reprezentanta neuropy jest dosyc niska
Mnie nic nie będzie bolec. Juz dawno sie pogodzem z faktem ze proces dekomunizacji naszego kraju się nie powiodł i wielu z nich bryluje obecnie na salonach. Po prostu
Zadziwia mnie #neuropa w swoim uwielbienu do Urbana. Zwykly stary cynik. Były rzecznik PRLowski,sługus Jaruzelskiego,czerwona gnida partyjna. Był odpowiedzialny za specjalną komorke mającą ocieplac wizerunek SB i ZOMO.No ale hehe bo to przeciez smieszny dziadek z internetu


@Lord6Infamous: Uwielbienie? Raczej ludzie są ciekawi jego absolutnego "tumiwisizmu" i co z tego wynika.

Wielu moralnie złych ludzi prowadziło bardzo ciekawe życia lub mówiło interesujące rzeczy - i zainteresowanie tym nie sprawia automatycznie, że
@Lord6Infamous: nie, żebym był fanem Urbana, ale ten pan przynajmniej nigdy nie ukrywał tego, kim jest, co sobą reprezentuje i o co mu chodzi, w przeciwieństwie do bardzo wielu osób z tzw. "prawicy". Być może dlatego jest tak popularny, bonPolacy chyba ponad słodkie kłamstewka doceniają szczerość, choćby smakowała starczym #!$%@?. Just sayin'.
@iAmTS:
Kukiz nie jest moim idolem. Po prostu trzymam kciuki za ruch obywatelski aby w przyszlosci podobne organizacje stanowily alternatywe dla partii

Sam mam ksiązke "tajne dzienniki lekarza Hitlera" bo ciekawila mnie historia opowiedziana przez jego lekarza. Natomiast obecnie gdyby Hitler żył to nie czekalbym na jego ama tylko liczyl az ktos go odstrzeli
I na pewno nie mialbym z nim avka ani nie zachwycal sie filmami na YT bo wiedzialbym