Wpis z mikrobloga

Bezwartościowy film o żadnej wartości merytorycznej na temat sytuacji międzynarodowej, politycznej i historii obu krajów. Jedynie wniosek o zagrożeniu jakie niesie, ewentualna awaria sprzętowa rakiety- jako "incydent", który może być powodem do eskalacji, można uznać za słuszny. Gonciarz ( #gonciarz ) pewnie pierwszy będzie spieprzał z Japonii w przypadku wojny.

Inna sprawa, że nie mam pojęcia jak można jechać 3 raz do Koreii Północnej "dla fanu" o ile nie jest się badaczem
@SkrajnieZdegustowany: Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę ale jestem też badaczem KRLD i kazdy taki wyjazd to niekończąca się ilość materiałów zdjęciowych i wideo. Wiem, że moje wideo oglądają też polscy badacze KRLD. Dzięki nim widzą zmiany w KRLD, najnowsze trendy, nowe inwestycje i towary.
@Metiu1231: @SkrajnieZdegustowany: @oscuro: @Coffeephile: @krzemusiowy: @skaziciel: @Truszek:

No to może ja się teraz odezwę i wyrażę swoje zdanie na ten temat. Od razu uprzedzam że nie jestem ekspertem i nigdy się KRLD nie interesowałem. Nie mogę więc w chwili obecnej ocenić jak faktycznie w tym państwie jest. Korzystając jeszcze ze wstępu zawołam @ama-japan, faktycznie w Japonii nie przejmują się tak tymi rakietami? Że na
@kMarek: wiesz, jeśli nie oglądasz tv, nie czytasz gazet, nie rozmawiasz ze znajomymi, współpracownikami, przeglądasz internet od czasu do czasu to faktycznie można mieć wrażenie, że nikt się niczym nie przejmuje, ot kolejna rakieta poleciała..
Z drugiej strony normalni ludzie jak najbardziej się przejmują, obawiają o swoje bezpieczeństwo. Prawie codziennie jest jakiś program publicystyczny na ten temat w tv. Analizują rozmaite scenariusze, robią ankiety na ulicach itp. Rząd jak najbardziej się