Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, planuje zakup 3dsa razem z pokemonami heartgold, alpha sapphire i cos z najnowszej generacji (sun lub ultra sun) i mam kilka pytań:
- czy w OR/AS dalej można się wymieniać online? Nie powiem, że to strasznie #!$%@? zagranie ze strony nintendo, że wyłączają chyba najfajniejszy feature dla starszych gier.
- czy warto czekać na ultra sun, czy lepiej kupić po prostu sun?
- czy warto dopłacać do 2dsa xl skoro za pół ceny mogę kupić używanego 3dsa?
- gdzie najlepiej kupować gry, żeby mieć pewność oryginału i żeby cent nie były kosmiczne? Mogą być używane.
Z góry dzięki za pomoc ;)
#nintendo #3ds #pokemon
  • 22
@GRHU:
- Z tego co mi wiadomo to dalej można
- Ultra su/mo zawiera wszystko z sun/moon i dodaje trochę nowego contentu, ale fabuła będzie się różniła. Jeżeli chcesz kupić tylko jedną grę z 7 generacji, to kupuj ultra. Jak będziesz przechodził wszystko to najlepiej kupić obie
- 2ds xl jest większy i wygodniejszy, a do tego pograsz na nim w gry które są tylko na new 3dsa. Imo jeżeli budżet
@GRHU Sun/moon było super moim zdaniem, jedna z najlepszych gier w serii, więc raczej warto kupić, bez względu na ultra. Wyjście jest tylko jedno: bierz obie :D
@Mareldo: nie widzę sensu w kupowaniu sun i ultra sun, skoro ultra sun zawiera wszystko to co sun. Co do samego dsa - zalezy mi tylko na pokemonach i golden sunie i chce wydac na to jak najmniej, bo nie wiem czy mi sie nie znudzi :p
@GRHU: Dwie pierwsze generacje, tj. red/blue i gold/silver są na virtual console, która znajduje się tylko na wersji new konsol. Jeżeli ci na nich nie zależy to bez problemu możesz kupić old 3dsa, bo działają na nim wszystkie wydane poki z dsa i 3dsa
@Mareldo: no właśnie, więc będę szukał taniego old 3dsa ;) jeszcze jedna kwestia - czy między moon i ultra będzie można normalnie się wymieniać i walczyć?
@GRHU: - bez problemu wymieniałem się miesiąc temu pokemonami w 6 generacji
- ultra sun/moon przedstawi alternatywką historię, wiadomo o dwóch nowych UB, ale poza tym nie wiadomo na ile gra się będzie różnić od pierwszej wersji 7 generacji
- new 2ds XL posiada cstick i ma silniejsze bebechy, dzięki temu najnowsze pokemony tak nie chrupią, dodatkowo Xenoblade i gry VC ze SNES działają tylko w modelach New

Nie wiadomo jak
@GRHU: zczytujesz header z carta orginalnego - przypinasz do kazdej gry (3 min roboty i dziala na wszystkich) pogoogluj :) Wielkie N sprawdza czy id carta jest ori i czy sie nie powtarza :) free to play online :)
@Drill: A, już myślałem, że masz jakiś magiczny sposób na online w starszych generacjach. Tak jak pisałem, nie interesują mnie piraty, kupię oryginały.