Wpis z mikrobloga

Ozil wszedł na ostatnie 8 minut a walczył tak o piłke jak Smuda o słownik ortograficzny.
No #!$%@?, ja rozumiem, że prowadzą 2:0 i są to ostatnie minuty no ale pokaż troche zaangażowania, pograj piłką, podbiegnij do przeciwnika, zagraj 1 na 1.
Porównywanie zaangażowania Alexisa a Ozila to jak porównywać wykończenie Kucharczyka a Messiego.
Jak ja bym się cieszył jakby to Ozila opchneli w lipcu a Alexis by został, no ale - marzenia sciętej głowy (,)
A co do Krychy to bardzo solidny występ, w WBA Krycha jest jak Xavi dla Barcelony w 2010(To Tylko świadczy o rozgrywających tego klubu, oczywiście nie ujmująć Grześkowi)
Dobre przerzuty, wolne, odbiory, szybko się wpasował w styl gry West Bromwich.

#mecz #arsenal
  • 10
@doloeop:
To by pokazało, że Arsenal nie ma ambicji powrotu do TOP'4. Jak nie udało się ściągnąć zastępstwa to marketingowo by to tragicznie wyglądało.

@Maklerio:
Ozil ostatnie dwa lata to cień zawodnika. Nawet nie chodzi o brak zaangażowania, bo biega nawet sporo, ale statystyki ma na poziomie przeciętnego kopacza ligi, nie rzekomej gwiazdy marzącej o kontrakcie 300k/tydzień.
@Ragnarokk: No z tym, że biega sporo to bym się kłócił.
Może przyspieszy raz czy dwa razy ale przez większość meczu człapa.
Obecnie zjada go nawet Mata, nie wspomniając o Bruyne, Silvie czy też Pogbie.
@Ragnarokk: Mimo wszystko jestem zdania, że pozbycie się Sancheza byłoby dobrym krokiem. Teraz tylko psuje atmosferę samą swoją obecnością a do gry drużyny wnosi tylko chaos jak to robił zresztą od początku swojej obecności.
@Ragnarokk: No własnie nie - Ozil w tym sezonie - 0 asyst 0 goli
Pogba - 2 bramki 2 gole
Bruyne - 3 asysty
Silva - 6 asyst
Eriksen - 2 bramki 3 asysty
(Statystyki tylko z ligi)
No może z Matą za bardzo popłynąłem.
@Ragnarokk: Aaa o to Ci chodzi, myślałem, że masz na myśli statystyki gole/asysty.
No niestety, coś w nim się zmieniło w ostatnimi czasy, może również jest zirytowany polityką tego klubu, nie zdziwiłbym się(Chociaż jakie on ma prawo być zirytowanym skoro kosi tyle hajsu tygodniowo).
@wcale_nie_mam_tu_konta:
Cóż, Sigurdsson w Swansea która strzeliła 30 bramek mniej miał w zeszłym sezonie więcej asyst. A ciężko mówić, by Swansea miało lepszych finisherów jak Sanchez czy Giroud.
Najgorszy regres asystowy Ozil zaliczył IMO w rzutach rożnych. W pierwszej połowie sezonu 15/16 z samych rogów zebrał sporą część ze swoicjh 19 asyst. W zeszły roku to już były pojedyncze przypadki.