Wpis z mikrobloga

Wczorajsza AMA z Panem Urbanem nie mogla byc lepsza. Przeczytalem wszystkie pytania i odpowiedzi i jestem calkiem usatysfakcjonowany.

1. Pytania byly w wiekszosci ciekawe, co sugeruje, ze centrowo-lewicowy elektorat jest zwyczajnie madrzejszy niz prawicowi napinacze.
2. Odpowiedzi byly krotkie i konkretne, dzieki temu wszystkie pytania (nie dublujace sie) zostaly wyjasnione.
3. W odpowiedziach bylo duzo autoironii i ukrytych smaczkow (chocby polewka z Walesy i Petru)
4. Urban nie okazal sie chamem, czy bucem.
5. Jego spojrzenie na dzisiejsza wladze nie jest histeryczne (jak niektorych dziennikarzy) ale trzezwe i zawiera pewna gorycz, znamienna dla ludzi z zyciowym doswiadczeniem.
6. Byly heheszki - na pytanie o powinowadztwo rodzinne z Senyszyn, powiedzial, ze to jego matka.
7. Byly rady dla wykopkow dotyczacych "zycia" - odpowiedzial kilkuktrotnie "Ruchajcie!" (i jak tu sie nie zgodzic?!)
8. Urban rowniez podsumowal totalitaryzm komunistyczny jako utopijny ustroj, ktory musi upasc i przeminac.
9. Na pytanie o zydow w polskiej polityce, podal Kaczynskiego, Terlikowskiego i Macierewicza xD

Pomiedzy Urbanem a prawicowymi dziennikarzami jest intelektualna przepasc.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#oswiadczenie #ama #takaprawda #bekazpisu #polityka
Zyd_Suss - Wczorajsza AMA z Panem Urbanem nie mogla byc lepsza. Przeczytalem wszystki...

źródło: comment_bXMx6THD0NLhK2igZwyo2xGfnlEZMUxb.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
Pytania byly w wiekszosci ciekawe, co sugeruje, ze centrowo-lewicowy elektorat jest zwyczajnie madrzejszy niz prawicowi napinacze.


@Zyd_Suss: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
Tak jak mowilem, to bardzo byla dobra AMA!

Prawakow boli dupa, caly czas tu peka!

PYK, oj pekla gruba, prawacka dupa skads z Bialegostoku xD

Prawaczki!!!

Stop z ujadaniem!!!

Mam dzis bardzo dobry dzien! Jestem wesoly!!!

Przestancie odpisywac na moj post!!!

Nie zasmiecajcie mi postu swoimi wypocinami!!!

I am superior!!!

xD
  • Odpowiedz
@fredperry: Intelectually superior!!! Powtorz!!! SUPERIOR!!!

I nie chodze do kosciolka, nie wierze w bozie!!!

A jestem superiorem!!!

Prawaki - prosze was, TYLKO SIE NIE ZESRAJCIE

xD
  • Odpowiedz
@Zyd_Suss: Pytanie do moderacji/Wykopu: czy są jakieś ograniczenia dla osób z którymi może być zrobione AMA na wykopie? Był gangus mordujący i okradający ludzi, teraz widzę, że był prominentny przedstawiciel komunistycznego reżimu, który zawodowo usprawiedliwiał mordowanie opozycjonistów i niszczenie ludzi?

Czy jeśli by ktoś chciał zrobić AMA z powiedzmy Idi Aminem czy Pol Potem czy Banderą (hipotetycznie, bo nie żyją), to też by Wykop na to pozwolił?
  • Odpowiedz
@morgahard Urban komunistycznym zbrodniarzem? To kim jest taki Gierek czy Gomułka? C'mon, w Polsce stalinizm skończył sie tak szybko jak się zaczął. Potem była komuna, ale w porownaniu do komuny w Rosji to były wczasy.
  • Odpowiedz