Wpis z mikrobloga

@thisisjustaccount: jeszcze 15 lat temu większość dzisiejszych przegrywów by zaliczyło.
Jak obserwuję dzisiejszych przegrywów (na żywo) to są oni znacznie lepsi ode mnie w ich wieku. Tyle że ja wtedy miałem atrakcyjną dziewczynę a oni teraz żadnej.
Pamiętam jak szczena mi opadła jak się dowiedziałem że 7 lat młodszy absolwent tego samego wydziału co ja nigdy nie miał dziewczyny.
Za mojej kadencji to było nie do pomyślenia.
@aardwolf: Za Twojej czy mojej kadencji nie było jako tako internetów i trzeba było gadać z ludźmi analogowo ;). Teraz niestety przegrywi uważają iż w bezpiecznej i cichej piwnicy jest fajnie i można komunikować się cyfrowo z resztą społeczeństwa co niestety nie współgra z chęcią chędożenia.
@fishery: bardzo wnikliwa analiza poparta niczym poza własnymi domniemaniami. Załóż sobie na przykład konto na tinderze czy innym portalu randkowym, zobacz jakie będziesz miał zainteresowania, a potem porównaj jakie mają tam zainteresowanie kobiety. Podobnie w jakiś kółkach zainteresowań czy gdziekolwiek, jak tylko pojawi się jakaś dziewczyna, to momentalnie w okół niej znajduje się kilku gości, a jak jest na dodatek atrakcyjna to jest tylko potęgowane.
@thisisjustaccount: Bardzo wnikliwa analiza poparta życiem. W tym tygodniu jakieś trzy razy dłużej gaworzyłem sobie z obcymi dziewczynami. Zwykłe sytuacje życiowe, gdzie trochę pośmieszkowałem z jakąś laską.
Nie jestem 8/10. Nie jeżdżę lambo czy nawet bmw, nie ubieram się u armianiego. Po prostu potrafię rozmawiać a niestety tego brakuje obecnemu pokoleniu.
@fishery: może, nie mam pojęcia, kobiety zawsze mnie unikały, więc ciężko mi powiedzieć, że to przez to, że nie umiem rozmawiać, bo zazwyczaj do tej rozmowy nigdy nie dochodziło. Ale teraz nie ma co się zastanawiać. W takim razie gratuluję ogarnięcia i korzystaj z tego.