Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czołem Mirki, przede mną niebawem mój pierwszy raz, moja dziewczyna jest już nieco bardziej doświadczona, dlatego zależy mi, aby wszystko poszło w miarę dobrze.
Aby się przygotować oglądałem seks masterkę, słuchałem o grze wstępnej i strefach erogennych, które pewnie są w grze wstępnej najistotniejsze.

Jednak moim podstawowym znakiem zapytania jest co zrobić, żeby nie skończyć zabawy po 30 sekundach? Plan mam taki, aby wszystko obyło się bez lodzika, bo pewnie skończyłbym już podczas niego. Druga kwestia to gumki - tutaj myślałem, żeby użyć Durex Ultra Safe - tych najgrubszych, aby ograniczyć doznania. W tej sytuacji nie zależy mi na tym, aby pierwszy raz był dla mnie jakąś mega przyjemnością, a bardziej zależy mi jednak na zadowoleniu partnerki.
Pozostaje jeszcze jedna kwestia - mój penis daje mi możliwość zdjęcia skóry z żołędzia, bądź też nie, jednak jak już zdejmę, to ma możliwości jej ponownego założenia, do czasu zmniejszenia ciśnienia w układzie. I teraz pytanie czy nie byłoby dobrze włożyć penisa do gumy bez zdejmowania skóry, to dodatkowo ograniczy doznania i pewnie wydłuży czas stosunku. Co myślicie o takim planie?

#seks #seksy #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czołem Mirki, przede mną niebawem m...

źródło: comment_opp85VZfyfyP4CCUZzvuuOR058sY1uLp.jpg

Pobierz
  • 26
Aby się przygotować oglądałem seks masterkę


@AnonimoweMirkoWyznania: japr.dll gorzej nie mogłeś trafić, to już w Bravo chyba dają lepsze rady XD

Penetracja to nie wszystko, długa i intensywna gra wstępna spowoduje, że nawet szybkie dojście nie będzie kłopotem dla partnerki. Możecie też użyć lubrykantu - zmniejsza tarcie i powoduje, że stosunek trwa dłużej.

Jeśli bardzo się boisz, to możesz na 1-3 h przed stosunkiem masturbować się - wtedy będziesz mniej wrażliwy
tutaj myślałem, żeby użyć Durex Ultra Safe - tych najgrubszych, aby ograniczyć doznania. W tej sytuacji nie zależy mi na tym, aby pierwszy raz był dla mnie jakąś mega przyjemnością, a bardziej zależy mi jednak na zadowoleniu partnerki.


@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli już tak się obawiasz, to do tego są chyba Durexy Performa, przedłużające stosunek.
@AnonimoweMirkoWyznania: nie wiem czy wiesz kolego, ale o ile nie piszesz bredni i nie robisz tzw. zarzutki to wg. tego co napisałeś:

Pozostaje jeszcze jedna kwestia - mój penis daje mi możliwość zdjęcia skóry z żołędzia, bądź też nie, jednak jak już zdejmę, to ma możliwości jej ponownego założenia, do czasu zmniejszenia ciśnienia w układzie.


masz najprawdziwszą stulejkę. Nic co zagrażałoby Twojemu zdrowiu, ale biorąc pod uwagę stronę internetową na której