Wpis z mikrobloga

Nadejszła wiekopomna chwila i wkraczam na kolejny poziom spedalenia xD
idzie to jak przecinak, ale dupa odwykła przez ponad miesiąc od jakiegokolwiek siodełka i twardo prostestuje
#rower #pokazrower #szosa
i może trochę #chwalesie

PS. dzięki @demoos za doradzenie i sory że jednak nie udało się spiknąć na przymierzanie w Jawo ;)
Pobierz sherkhaan - Nadejszła wiekopomna chwila i wkraczam na kolejny poziom spedalenia xD
i...
źródło: comment_m0zB7scg8R76MODJnMq1B37hxAfF4R82.jpg
  • 32
@Evilr0kerZ: czy ja wiem XD ilekroć widze ludkó na MTB w kolejce na Szyndzielnie by zjechac i wjechać znowu, w tych dziwnych ciuchach i ufajdanych błotem to trochę zazdroszczę, ale potem sobie przypomianam, że nie stać mnie na kolejny rower w tym roku XD

@sherkhaan: swoją drogą jak te klamki? Bo można w sieci znaleźć, że nie każdemu leżą, są dosyć duże i inaczej wyprofilowane. Ja chyba porzucę plan kupna szosy na rzecz jakiegoś XC xD
@geuze: klamki faktycznie wydają się ogromniaste, ale też to mój pierwszy rower tego typu i nie mam zbytniego porównania. To co pomacałem niehydrauliczną 105'kę w decathlonie a to co tutaj parę kilometrów zrobiłem, to jakoś nie odbieram in minus. Ogólnie ten rower jakiś taki kurduplasty się wydaje, z wielkimi klamkami, a jedzie się przyjemnie :D
Ty masz chyba bliżej do szwabów, więc może i XC nie będzie zły... ale jak mam
@geuze: zaś powiadomienia szwnkują :/
to bier gravela, bo nie sądzę, żebyś miał tam lasy gorsze nawierzchniowo od tych co mam u mnie w sąsiedztwie :D
kapeć 700x25 więc zakładam, że 28... no bo bez jaj, ja nie jestem tym od fikołków :P