Wpis z mikrobloga

Partia Rakłem po raz kolejny popisuje się nieuczciwą przewagą nad konkurencją w postaci zdolności do czytania przyszłości z fusów. Na szczęście logikę gwałcą na tym samym poziomie co reszta ale wynika to tylko z faktu, że w tej materii osiągnięto już wszystko co się dało.

Jak tam #bron? Często podszeptują wam spluwy żeby z sobą skończyć? Projektu, jeszcze nie czytałem, więc nie wiem jeszcze co o nim myśleć, intuicja podpowiada, że jak #razem czegoś nie lubi to może być dobre, ale oni chyba nie czytają niczego poza memami i fusami.

#bron #razem #polityka
Pobierz HeadH - Partia Rakłem po raz kolejny popisuje się nieuczciwą przewagą nad konkurencją...
źródło: comment_ihxOxZvh4loF7eDvhsSC59BF3lodv5XR.jpg
  • 47
@lowca_chomikow: >Wprowadzimy nową progresywną skalę podatkową, według której mniej zarabiający będą płacić niższe, a więcej zarabiający – wyższe podatki niż dziś. Wprowadzimy stawkę podatkową „dla prezesów” – 75% od dochodów powyżej 500 000 złotych rocznie.

Zabierać "bogatym", dawać biednym, niech mają dranie nauczkę za lata nauki i pracy. Nigdy nie poprę partii która proponuje podatek inny niż liniowy, choćby spasiony Zandberg leczył raka i zamiast memów wrzucał szczepionki.
@Waspin jak pisałem i napiszę ponownie - samobójstwo można absolutnie skutecznie popełnić bronią czarnoprochową, więc zwiększenie dostępu do broni na proch bezdymny co najwyżej spowoduje zwiększenie śmiertelności wśród totalnych idiotów, a tak naprawdę, to w ogóle nie spowoduje, bo tylko takie karykatury dyskutanta jak @lowca_chomikow maja tak niskie mniemanie o samobójcach, by przypisywać im głębokie upośledzenie.

@lowca_randroidow jeśli tak jest w istocie, to giną tylko największe głąby, gotowe miesiącami czekać na broń,
@lowca_chomikow: co za mania decydowania o zyciu czlowieka u lewicowcow
Oddawaj nam swoją kase w podatkach,to my ci zapewnimy opieke zdrowotna,leki tez na recepte bo jestes glupi i to ktos inny bedzie za ciebie decydowac,o broni zapomnij bo jeszcze bedziesz mial doła i sobie #!$%@? glowe,narkotyki to juz w ogole smierc,nawet nie czytaj o nich bo przez monitor do nozdrzy dotrą okruszki mefedronu i matka cie znajdzie dogorywającego na fotelu z
@HeadH:

Zabierać "bogatym", dawać biednym

Pewnie. Istnieją całe biblioteki pełne lewicowej literatury uzasadniającej sprawiedliwość progresywnego systemu podatkowego, ale zamiast poszukać uzasadnień lepiej bezmyślnie skomentować sam postulat.
@Lord6Infamous: Przecież jestem za dostępem do broni, tylko regulowanym jak prawo jazdy, a jeżeli chodzi o dostęp do narkotyków, to zazwyczaj spotykam się z zarzutami "lewaki to by nam ukradły pieniądze, dali w zamian się naćpać i nakradli" To konserwatyści słyną z zakazywania narkotyków,
@lowca_chomikow: zlikwidowac wszystkie podatki poza minimalną oplatą na funkcjonowanie panstwa,to jest wojsko i policja
Poza tym jestem chwile po smacznym sniadanku i nie chce dyskutowac o tfu elementarnej sprawiedliwosci spolecznej bo mi sie niamu zwróci
Dla ciebie to o czym pisze to dzika dzungla. Ja sie w socjalizmie czuje jak malpka w rezerwacie,ktora sie uczy co wolno a czego nie no i oczywiscie o wszystkim decyduje opiekun
@lowca_chomikow: zlikwidowac wszystkie podatki poza minimalną oplatą na funkcjonowanie panstwa,to jest wojsko i policja
Poza tym jestem chwile po smacznym sniadanku i nie chce dyskutowac o tfu elementarnej sprawiedliwosci spolecznej bo mi sie niamu zwróci
Dla ciebie to o czym pisze to dzika dzungla. Ja sie w socjalizmie czuje jak malpka w rezerwacie,ktora sie uczy co wolno a czego nie no i oczywiscie o wszystkim decyduje opiekun
@Lord6Infamous:

zlikwidowac wszystkie podatki poza minimalną oplatą na funkcjonowanie panstwa,to jest wojsko i policja

Komuszy złodzieju, ja mam sto karabinów bo mój ojciec był Rambo i nie chcę płacić na policję i wojsko. Nie będzie jakiś lewak jak ty decydował co mam robić z pieniędzmi.

Dla mnie minimalna opłata na państwo jest zależna od tego ile zarabiasz i ile jesteś w stanie oddać, dlatego powinien być mocno progresywny podatek dochodowy, a
@lowca_chomikow: nauczyc sie obslugi broni to 5 minut,dla normalnego obywatela i tak bedzie stanowila ewentualny argument w walce ze zlodziejem a przez reszte czasu lezała np na stole w kuchni czy gdzies(niech sie dzieci pobawią albo cos)
Z samochodu korzystasz czesciej plus bierzesz udzial w ruchu drogowym. Przeciez nie chodzisz po ulicy z wycelowaną giwera,nie?
Pewnie. Istnieją całe biblioteki pełne lewicowej literatury uzasadniającej sprawiedliwość progresywnego systemu podatkowego, ale zamiast poszukać uzasadnień lepiej bezmyślnie skomentować sam postulat.


@lowca_chomików Frenolodzy też napisali masę książek, nie znaczy to, że są mądre.

Mój problem z tą całą waszą sprawiedliwością społeczną polega na tym, że mój ojciec wyszedł ciężką pracą z biedy, kilkanaście lat szlajał się po świecie żeby zapewnić mi i rodzeństwu godne życie.
Ja od lat, pracuję od 8-16,
@HeadH:

Frenolodzy też napisali masę książek, nie znaczy to, że są mądre.

Ale to odnoś się do tych niemądrych argumentów, a nie stawiasz swoje o zabieraniu bogatym i dawaniu biednym

Mój problem z tą całą waszą sprawiedliwością społeczną polega na tym, że

I uważasz to za coś optymalnego? Jako społeczeństwo nie stać nas na więcej? Nie osiągnąłbyś więcej gdybyś miał więcej czasu na naukę w czasie nauki? Musimy się zatrzymać w
@von_stirlitz: a rubin to nie szafir. Odkrywczy jesteś, skoro praca i nauka prowadzą do wyższej klasy średniej to niektórych doprowadzić też mogą do bogactwa, często pracą kilku pokoleń, bracia Koral to rozumiem dziedzice księcia nafty? Oczywiście przypadków jest mniej niż klasy średniej nic nowego.
@HeadH: Zapytaj się braci Koral w jaki sposób udało się im założyć prywatną firmę w czasach głębokiej komuny, gdy normalni, niezwiązani z PZPR ludzie stali w kolejce po ocet. ;)

Odkrywczy jesteś, skoro praca i nauka prowadzą do wyższej klasy średniej to niektórych doprowadzić też mogą do bogactwa.

Praca i nauka nie prowadzi do wyższej klasy średniej.
@lowca_chomikow: 40h tydzień pracy to ja ostatnio widziałem w 2012, mówiłem, pracuję nie tylko dla kogoś ale i dla siebie.chciałbym mniej, mógłbym, ale miałbym też mniej. Skoro ja na to zapracowałem to nie widzę powodu dzielić się z kimś komu się nie chciało.

A kto jak nie lewaki walczyli o to, żebyś miał w ogóle zagwarantowane coś takiego jak płatny urlop?

Tak samo jak z feminizmem, do pewnego momentu ma sens