Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@wojciech-ogien: no ale z jakiejs diety korzystales, jakdles cos na sniadanie cos na obiad itp... i pytam sie jak to wygladala itp...

Czemu jak czlowiek sie zapyta kogos kto schudl co zarl na codzien to zawsze otrzymuje odpowiedzi w stylu cos powiem ale nie powiem.

@muak47: bo naprawdę nie trzeba cudów. Ja się ocknąłem jak ważyłem 98kg (przy 174cm), przeszedłem (ze łzami w oczach) dietę kopenhaską, spadło z 7kg i
@bohun89
@lachos13
@maniok dokladnie, bo lubie. Nie lubie herbaty, a komfort faktycznie wzrasta. Cola zero troche soku z cytryny moj ulubiony napoj.
@ziele1985 polaz fotki 15kg w 4mc nie wydaje sie ani zdrowe ani nie wrozy super efektu wizualnego.
@alonso117 mniej :( testosteron naturalnie tak dostaje w dupe ze siedzi jak u 70latka... ale jak wejde na utrzymanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jakwlesie glownie kfd, choc zdarzaly sie
@wojciech-ogien chyba cię #!$%@?ło że będę foty wrzucał. Wtedy bf 26% a obecnie 19.5% pod kontrolą dietetyka + siłownia. Bezpieczne chudnięcie to max 4 kg na miesiąc ja miałem trochę więcej ale nie mam z tego powodu żadnych problemow
@MalyBiolog: kwas fosforowy, cyklaminian sodu, barwnik karmel E 150d, acesulfam K, aspartam - to tak na szybko znalazłem.
@Ortofenylofenolan_sodu: ulańcem raczej nie jestem ;) nie mówię, że jem/piję idealnie, każdy ma swoje słabości i pozwalam sobie np. na ciastko raz na tydzień, ale WPISYWAĆ w rozpiskę sobie colę 0 jakby to był jakiś element diety no to chyba coś nie tak, da się bez tego żyć. Piję jedynie przetworzone w
@MalyBiolog znalazłem składniki które są szkodliwe, to nie jest skład a jedynie te które uznawane za szkodliwe, jak będę miał chwilę to poszukam, kiedyś coś takiego czytałem. Jak dla mnie to możesz sobie pić i Domestos z ale nie wpisuj tego w dietę i nie pokazuj innym że można
@wojciech-ogien: ja juz powoli zblizam sie do stanu ba zdjęciu po lewej. Chciałbym to zmienić ale nie moge sie wziąść w garść. Jakis czs temu cos tam zacząłem biegać i ćwiczyć trochę kali ale trwało to moze 7 dni i olalem sprawę. Szanuje