Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@muak47: chyba odpowiem tak https://www.youtube.com/watch?v=DCHPj0f0sIM&feature=youtu.be&t=8m7s

Nie ma diety "cudownej" jest tylko deficyt kaloryczny, i systematycznosc musisz uswiadomic sobie ze utrata tluszczu to zajebiscie dlugi proces utrata masy tluszczu bedzie trwala tygodniami/miesiacami/latami a ty jedynie musisz sobie ulozyc tak posilki zeby ci nie przeszkadzaly w zyciu codziennym oraz zamykac kazdy dzien/tydzien z lekkim deficytem kalorycznym. NIestety efekt "wow" albo naprawde zauwazalny dla kazdego przyjdzie dopiero gdy stracisz 10/15kg z wagi ciala, gdzie
@Hannahalla: dobrze, bardzo dobrze. NIe chce cie czarować jem codziennie doslownie galaretki bez cukru, kolagen w tabletkach cyklicznie A+E. Jak bylem grubasem dostalem rozstepow tu i tam i tak zostaly ze mna, ale redukujac nic zlego sie nie dzieje a nawet bym powiedzial teraz jest bardziej spreżysta. Waznym elementem redukcji jest przerwa zeby organizm sie dostosowal, wiec warto to robic przy takiej utracie masy, ja zrobilem 6mc przerwy i ostatnio z
@muak47: 2,5 roku mam ci strescic co jadlem na codzien? hmmm wszystko :)

Aktualnie mam kcal \bialka\ weglowodanow\tluszczy 2576,19 245,45 210,32 79,64

Jem 4 posilki

7:00 owsianka+bialko wpc
9:30 kawa+wafelek grzesiek
10:30 piers z kurczaka+platki jaglane+ warzywa big-trio (kalafior+marchewka+brokul) + energetyk 0kcal
14:30 j/w
18:30 Cola zero + snikers/wafel estellla/lub cokolwiek innego (po treningu)
19:30 owsianka+bialko wpc

Z przykladowego z ubieglego tygodnia. Serio wszystko da rade wplatac w diety byle by
@ossela: przy 117,5kg? sadze ze piatkowy weekend po 10 piwach i pizzy zamykalem z 3-4kcal ;) na 1 posilek...

Troche spapralem poczatek bo wjechalem chyba z 2850kcal, ale gdybym mial komus kto wazy 115kg+ powiedziec to zacznij od 3100-3000kcal a obcinke kaloryczna jakąkolwiek ale to doslownie jakąkolwiek bym zrobil gdyby 2 tygodnie z rzedu nie ucieklo z pasa/tali/bioder lub/i wagi ani cm lub 0.3kg.