Wpis z mikrobloga

Zapisy do pre-alphy:

Pierwszy test rusza między 16 a 21 października.
Testy zaczną się w niewielkim wylosowanym gronie, do którego co tydzień będę zapraszał kolejnych chętnych. Kogo szukam? Przede wszystkim osób, które będą miały ochotę raz na tydzień potestować i później podzielić się swoimi przemyśleniami albo zaproponować jakieś zmiany. No i takich Mirków (i Mirabelek), którzy nie zniechęcą się bugami, niespodziewanymi problemami z wydajnością i takimi tam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ale co trzeba zrobić żeby móc zagrać? Musisz lubić gry typu city-building oraz odpowiedzieć sobie na pytanie, czy serio lubisz takie gameplayowe sado-maso jakim jest użeranie się z grami na wczesnym etapie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jeżeli wszystkie odpowiedzi są twierdzące to wpisz w komentarzu specyfikację swojego kompa - procesor, ram, karta graficzna i windows. Na podstawie tych informacji podzielę chętnych na trzy interesujące mnie grupy sprzętowe i wśród nich wylosuję przez mirkorandom po dwie osoby. Wyniki w zależności od liczby chętnych jutro albo w poniedziałek o 18.00

Wszyscy wylosowani nieszczęśliwcy otrzymają kod na steama, oczywiście jeżeli gra na niego traf, a wszelkie szczegółowe informacje co dalej pojawią się na dedykowanym forum.

#hal #hardancientlife #gamedev
  • 17
  • Odpowiedz
@Hard_Ancient_Life: no to tak w miarę dokładnie:

Intel Core I3-4030U 1.90 GHz
RAM 8 GB
NVidia GeForce 820m
Windows 10 64bit

No a co do pytań to grałem w Wieśka 3 na tym złomku a w Gothicka 3 na pentiumie 4 aka grzejnik XD
No i mam nadzieje że mirko random będzie przychylny :) i czekam na następcę starych Anno :)

PS. Glory of the Roman Empire. Moja pierwsza gra w
  • Odpowiedz