Wpis z mikrobloga

Pytanie do majsterkowiczów.

Czy jest szansa, że w poniższym zestawie znajduje się śrubokręt Torx T8 Security? Chciałem kupić taki do rozkręcania PS3 Ślimak i jej konserwacji. Trafiłem na taki fajny zestawik, który może być użyteczny do samodzielnego januszowego dłubania w elektronice, tylko nie mam pewności, że pożądana sztuka tam jest. Mogę kupić potrzebną mi sztukę, ale równie dobrze można dołożyć i mieć więcej.

https://m.aliexpress.com/s/item/32696703618.html?spm=a2g0n.search-cache.0.0.46db03abT1Tlfz#autostay

I przy okazji co myślicie o tzw. fan test, warto to robić raz na te pół roku? Zdania w sieci są podzielone.

#playstation #ps3 #serwiskonsol #konsole #srubokret #wkretak #aliexpress
  • 4
@sasotinos: mam ten zestaw, na 99% nie ma tam tego czego szukasz (jestem aktualnie w pracy więc nie potwierdzę). Ale gdybyś mimo wszystko chciał go kupić to obserwuj pepper.pl bo czasem można wyrwać fajną cenę (ja sam kupiłem za bodaj 6zł).
Dzięki wam za sprawdzenie.

@grykom: Taki mam zamiar. W Nexusie 4 w komisie za wymianę baterii skasowali mi 20 zł, mając taki zestaw mogę się usamodzielnić i służyć pomocą najbliższym, w sieci jest poradnik do praktycznie każdego modelu z teoretycznie niewymienialną baterią jak to zrobić. Wygląda porządnie a nie jak plastikowa chińszczyzna za 4 zł z alledrogo, którą w tym celu kiedyś nabyłem i do dziś zaśmieca mi szufladę.

@blantek: