Wpis z mikrobloga

@Jin: Alfa nie działa, bo blachary wolą niemieckie, a te mądrzejsze nie bardzo patrzą na samochód. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Chociaż zdarzało się, że się jakaś interesowała, ale i tak więcej facetów zwraca uwagę, niż kobiet XD
@Vanni:
Ale jak siądzie na MOMO, to jeśli ma jakiekolwiek wyczucie estetyki i jakości - zostawi ślady na tapicerce. A w kwocie do 30 dałoby się jeszcze zamontować wydech Ragazzon i furka zamienia się w dyskretną maszynę do masażu fifinki.
Jin - @Vanni: 
Ale jak siądzie na MOMO, to jeśli ma jakiekolwiek wyczucie estetyki i...
Suczki same będą wsiadać i na piwo będzie( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Rampampam: Prawda xD Znajomy ma jakiegoś lexusa za 30k~ a laskom wmawia, że jego ojciec jest milionerem i mu kupił takie "drogie" auto... a, laski się nabierają
@Alvaroa77: proponuje coś z japońskiej motoryzacji, np nissan 180sx, 240sx jak zdejmiesz emblematy nissana to laski z targetu na pewno nie bedą wiedziały co to za auto, wtedy masz element zaskoczenia xD, do tego te podnoszone swiatla... :D
@Alvaroa77: zapomnij o audi i bmw albo mercu, laski do ktorych startujesz znają wycene tych aut ze wzgledu na roczniki, silniki i wyposazenie xD musiałbyś kupić naprawde #!$%@? egzemplarz zeby miec szanse xD
uważa się, że dziewczyny lecą na facetów z niemieckimi samochodami a ja kiedyś moją obecną żoną, wyrwałem na mojego ssangyonga. Doceniała ten samochód i mnie przy okazji. Wcześniej jeździłem Korando teraz będziemy zmieniać na Rodiusa bo rodzina nam się powiększa.