Wpis z mikrobloga

I nadal jest bez sensu i brzmi jak gówno. Jak widzę to słowo to wiem, że autor wpisu jest zjebem.


@buttbuddy: Zarzutka, zarzutka, zarzutka, ZARZUTKA, zarzutka.
  • Odpowiedz
Ale długie weekendy miewają też 4 dni. Wtedy mamy mówić "czterodzionek" zamiast po prostu "długi weekend"? Dlatego się to nie przyjmie, bo jest mniej uniwersalne.
  • Odpowiedz
@caru ale wtedy bedzie trojdzionek, czwordzionek, przynajmniej od razu wiadomo ile bedzie trwal, a nie dlugi weekend, czyli #!$%@? wie czy trzy dni czy osiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@johntucker: niby dwudzionek brzmi uroczo, ale zapiatek jest zajebiste, bo sama nazwa wskazuje o co chodzi.

kurcze ale dylemat. to by trzeba debaty z udzialem ekspertow od jezyka polskiego zorganizowac, by dojsc do porozumienia. nasze umysly sa za mialkie.
  • Odpowiedz
@johntucker: prawdę mówiąc, to brzmi jakas kolejna nazwa wódeczki, jaką popijają sobie dwaj szwagrowie xD
Jestem purystą językowym, ale na razie to zastępstwo weekendu mnie nie zadowala, jest przaśne i mało chwytliwe. Jakby to było coś w stylu: email = listel, sms = smyk, bait = zarzutka, hater = nienawistnik, friendzone = przyjacielizacja, to wporzadku. Dwudzonek - nie.
Ale podoba mi się kierunek, w którym to idzie :D
  • Odpowiedz
@johntucker: usilne promowanie bezsensownych wyrazow to idiotyczna proba zawrocenia naturalnego procesu ewolucji jezyka. Teorie strukturalistow dawno podwazono, ale na tym portalu kroluje durnota.
  • Odpowiedz