Wpis z mikrobloga

@ImperiumCienia: Nie pamiętam już, ale scenarzyści mieli sporo planów co do syna Sisko, ale spełzły na niczym. Może z powodu genialności innych aktorów i miałkości tej postaci, nie wiem. Zresztą te ich pomysły "pisarz", a potem "dziennikarz". Z tym drugim to go ładnie Weyun zgasił jak ten mu zaczął #!$%@?ć o wolności prasy ( ͡° ͜ʖ ͡°), Zresztą sam pomysł tego, że został na stacji - szkoda
FrasierCrane - @ImperiumCienia: Nie pamiętam już, ale scenarzyści mieli sporo planów ...

źródło: comment_sIl2O0DJHw7PLh1SKcI4G9QIzZIpllyR.jpg

Pobierz
@FrasierCrane: Co do Noga to się zgodzę, miał bardzo fajne dwa odcinki. Jeden jak uzyskał kody dostępu od O'Braina w celu zdobycia jakichś tam potrzebnych części i drugi, jak stracił nogę i leczył się w Holodecku z Vic Fontainem. Sam Weyoun bardzo fajnie został zagrany i musze przyznać, że pomimo że to negatywny charakter, to bardzo fajnie zagrany. Co do Troi masz rację, po pewnym czasie straciła swój urok.
Z epizodycznych to chyba siostra Tashy mi najbardziej zapadła w pamięć.


@FrasierCrane: Mi Famke Janssen (to z tego odcinka z niewolnicą seksualną, o którym wspominałem tutaj):
https://www.wykop.pl/wpis/27084425/w-nawiazaniu-do-tego-wpisu-wolam-czarny-mason-ciep/

W TOS było od groma pięknych kobiet i to skąpo odzianych, w TNG w sumie też dosyć często się zdarzały (oprócz wspomnianej Famke była też Ashley Judd i parę innych foczek). W DS9 to poza Jadzią (zawsze piałem z tego imienia i jego wymowy,
Bethesda_sucks - > Z epizodycznych to chyba siostra Tashy mi najbardziej zapadła w pa...

źródło: comment_nlKpE1DUpFL0DLqKQdEkp4X8t57idq7a.jpg

Pobierz