Wpis z mikrobloga

Czemu #!$%@? w polsce rozrywki są takie drogie? Np strzelnica to każdy nabój po 10zł, jakieś gokarty? weź zwołaj 10 osób i każda po stówie placi xD kino? spoko, 30zł za gówniany film, bilard? hehe zrzutka 20zl kazdy, isc chociaz na #!$%@? piwo? spoko 10zl w lokalu xD

#!$%@? serio

jak tu żyć, przecież naprawde najbardziej opłaca sie nie wychodzić z łóżka i wegetować ja #!$%@? #gorzkiezale
  • 171
ja nie bóldupie bo nie wychodze z domu takze #!$%@?, chociaż tych gokartów żałuje


@AESTHETlC: lol, po prostu jesteś biedny. poza tym: strzelnice tyle nie kosztują, więc widać, że masz gówniane pojęcie i tam nie chodzisz, a za całej wypowiedzi można się tylko z kinem zgodzić, gdzie jakbym żył na stałe w Polsce to bym ogarnął CC unlimited i chodził na 80% filmów do kina
@AESTHETlC: Jak ja lubie takie pierdzielenie. Owszem, można wydać kupę hajsu i bawić się źle, a można wydać miedziaki za świetną zabawę. I mówię tu z perspektywy Warszawy, najdroższego polskiego miasta.

Ceny strzelnicy w Warszawie, podaję akurat tę, bo widziałem dziś reklamy na mieście. Sam chodzę do innej.

Promka na Gokarty

Bilard w Centrum

Tanie kino, kino Wisła

a już gadki o #!$%@? drogim piwie można włożyć między bajki. Wiadomo,