Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, chciałabym dzisiaj pierwszy raz zamówić #uber bo późno wracam z uczelni, ale trochę się cykam XDDD

Powiedzcie jak juz wybiorę miejsca przyjazdu i odjazdu to jak długo się czeka za kierowca?
Skąd wiem jaki samochód przyjedzie?
Jak wyglada kwestia płacenia?
Powinnam usiasc z przodu czy z tylu? XD
Gwalco w tym uberze ?
Uber hiv czy jednak nie?
  • 19
@Shyvana: wszystko widzisz w apce - gdzie jest samochód za ile dojedzie kto jest kierowcą markę numer rejestracyjny. Musisz mieć podpięta kartę pod aplikacje i po kursie automatycznie ściąga Ci pieniądze z konta
@mendrix ok a gdzie mam siadać? XD
Jak następuje przypisanie kierowcy do trasy? Automatycznie, czy sami wybierają z dostępnych naokolo wezwan?
I czy jak moja trasa kosztuje proponowane 9-12zl to czy moze im sie nie chciec odbierać takiego kursu i nikt nie podjedzie? XD
@Shyvana: siadaj gdzie chcesz, nie ma ustalonego miejsca (kierowcy zajęte hehe), kierowcę przypisują automatycznie, później na podstawie oceny jaką anonimowo wystawiają Tobie kierowcy (mam 4,5 gwiazdki na 5, przypisują mi kierowców z taką samą oceną), oni mają z tego hajs, mi się jeszcze nie zdarzyło żebym czekał na akceptację kursu, Ty za to jesteś różowa, może segzy bedo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Shyvana czekasz w zaleznosci od dostepnosci kierowcy w okolicy, ale jest napisane ile i jest live mapka z polozeniem auta. Jest napisane jaki samochód przyjedzie. Po skończeniu kursu wyswietla się cena i przycisk zaplac. Zazwyczaj w taksowkach i uberach siada sie z tylu.