Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do Mirków i Mirabelek.
Gdybyście poznali dziewczynę level 20, która wychowała się połowę życia w USA i posiada obywatelstwo tego kraju to przeprowadzilibyście się do USA pozostawiają rodzinę w Polsce czy nie?
Bo właśnie mam taką okazję a raczej #rozowypasek z USA mnie namawia aby się przeprowadził się do niej, znamy się lekko ponad rok czasu, codziennie skype itd.
Bo ja serio mam dylemat, zawsze pociągało mnie USA ale gdy dochodzi się do tego momentu że ma się szanse na bycie tam to już bierze na myślenie.
Gdyby ktoś powiedział mi 2 lata temu że poznam dziewczynę z USA która jest Polką, coś z tego będzie to bym go wyśmiał.
Co Mirki i Mirabelki radzą? Mam na głowie jeszcze szkołę bo 4 klasa technikum i nie wiem czy przerwać i lecieć do niej, bilet też mało nie kosztuje bo 2000zł, mam tutaj rodzinę i kota który jest bardzo mnie mnie przywiązany (,) a z drugiej strony nie widzę siebie tutaj bo praktycznie nie ma pracy a jak sie już jakaś znajdzie to kilka lat doświadczenie potrzeba, studia itd. a na koniec 2400brutto.
Także zwracam się do WAS z pytaniem, co o tym sądzicie?
#rozowepaski #niebieskiepaski #polska #usa #podrugiejstroniebajora #emigracja #podroze #podrozujzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 107
@AnonimoweMirkoWyznania: przy każdej decyzji warto rozpatrzyć najgorszy jej możliwy rezultat (a potem zastanawiać się jak go uniknąć albo co zrobić gdy do niego dojdzie).
Najgorszy scenariusz jeżeli nie wyjedziesz (dość prawdopodobny) - związek Ci się rozleci i do końca życia będziesz bóldupił, że popełniłeś błąd życia
Najgorszy scenariusz jeżeli wyjedziesz (też dość prawdopodobny) - spędzanie razem czasu nie będzie tak fajne jak skype, szybko się sobą zmęczycie. Dziewczyna z Tobą zerwie
@AnonimoweMirkoWyznania: Przepraszam bardzo, ale jaka przyszlość czeka cię w USA?

Będziesz imigrantem bez kontaktów, bez wykształcenia, bez prawa do legalnej pracy...
Meksykaniec będzie miał nad Tobą przewagę, bo przynajmniej ma oparcie w swojej społeczności i kontakty.
Ale jak już cokolwiek będziesz w Polsce znaczył, to wycieczka do USA to na pewno interesujaca i rozwijająca przygoda.

Nie bardzo rozumiem tylko co ma do tego różowy?