Wpis z mikrobloga

Ostatnimi czasy w wolnych chwilach zbudowalem takie o to krzesla ogrodowe:
W zamysle mialybyc rozkrecalne, takze po rozebraniu na podstawowe czesci, kazde sklada sie z czterech elementow. Drewno oczywiscie z odzysku :), w wiekszosci starej bramy garazowej.
calosc: https://imgur.com/a/skWn4
Kilka zdjec pod koniec przestawilo kolejnoscia. Staralem sie robic zdjecia z kazdego etapu, ale sie nie dalo, byloby ich za duzo, dltego niewprawne oko moze sie zgubic.
#stolarstwo #bladimajstruje
Bladi89 - Ostatnimi czasy w wolnych chwilach zbudowalem takie o to krzesla ogrodowe: ...

źródło: comment_mZPz6bAB7nz5g3JAZC1SlEzCvgmMeqIw.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
Dziwi mnie, że chciało Ci się giąć tą tylną nogę :D w tym rozwiąznaiu, na którym się wzorowałeś jest to łatwiej rozwiązane :D


@Powuyo: Owszem, ale kiepsko to wyglada. Moje tez nie jest jakies super ladne. Moim zdaniem za szerokie siedzisko, ale nasz klient nasz pan :)
  • Odpowiedz
@Bladi89: Stolarz bez dłuta? Przydałoby się ograniczyć ilość łączeń wkrętowych. Ogólnie na zdjęciach wyglądają bardzo ładnie. Troszkę podniósłbym oparcie. Wydaje mi się, że do robienia miejsc na wręty(faz?) używałeś wierteł łopatkowych. Znacznie lepsze ku temu są zagłębiacze. Pozdrawiam i życzę więcej pracy !
  • Odpowiedz