Wpis z mikrobloga

Ostatnimi czasy w wolnych chwilach zbudowalem takie o to krzesla ogrodowe:
W zamysle mialybyc rozkrecalne, takze po rozebraniu na podstawowe czesci, kazde sklada sie z czterech elementow. Drewno oczywiscie z odzysku :), w wiekszosci starej bramy garazowej.
calosc: https://imgur.com/a/skWn4
Kilka zdjec pod koniec przestawilo kolejnoscia. Staralem sie robic zdjecia z kazdego etapu, ale sie nie dalo, byloby ich za duzo, dltego niewprawne oko moze sie zgubic.
#stolarstwo #bladimajstruje
Bladi89 - Ostatnimi czasy w wolnych chwilach zbudowalem takie o to krzesla ogrodowe: ...

źródło: comment_mZPz6bAB7nz5g3JAZC1SlEzCvgmMeqIw.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
Z tymże, drewno egzotyczne jest bardziej wytrzymałe na warunki atmosferyczne. Trudno je u nas dostać, ale wiadomo my mamy też dobre odmiany.


@PendzoncySzczypiorek: Owszem, ale jak mam wybor kupic drewno, czy wykorzystac surowiec ponownie, wybieram druga opcje.
  • Odpowiedz
Ja również. Dlatego śmieszą mnie ludzie kupujący meble ogrodowe za grosze ze znanych nam marketów. Są one kał warte i każdy normalny człowiek jest w stanie sam wykonać lepsze.


@PendzoncySzczypiorek: Oczywiscie. W moich planach jest wykonanie parasola ogrodowego, wbrew pozorom jest to calkiem prosta konstrukcja. Szkielet rzecz jasna z drewna, na poczatek czteroramienny.
  • Odpowiedz
Bardzo ładne. Pozdrawiam. Chętnie zobaczę więcej


@Filozof_Marian: Na mirko w ciagu kilku lat, wrzucilem kilkanascie roznych przedmiotow jakie zbudowalem. Zawsze pod tym samym tagiem, ale obawiam sie, ze ciezko bedzie to znalezc. Chyba michau wszystkiego nie zapisuje :)
  • Odpowiedz