Wpis z mikrobloga

Mirabelki, z całego serca polecam inwestycje w toaletkę! Wszystko ma swoje miejsce, każda szuflada ma inny typ kosmetyków, wreszcie nie trzeba szukać lusterka bo jest pod nosem, można usiąść jak człowiek i na spokojnie sie sobą zająć. No i zajebiście wyglada (ʘʘ) po miesiącu stwierdzam, ze jeden z lepszych meblowych zakupów ever. Kupiona na Allegro za ok. 4 stówki, ale sa tańsze opcje z mniejsza ilością szuflad. I to siedzisko w cenie, miejsca na nogi dużo- 182cm wzrostu here i siedzi mi sie mega wygodnie.

#chwalesie #rozowepaski i trochę #pokazkosmetyczke #kosmetyki
N.....e - Mirabelki, z całego serca polecam inwestycje w toaletkę! Wszystko ma swoje ...

źródło: comment_3YNy1j15WVwJw45I3YxVDxDI5S4Ca2Dd.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
@Nightshade Odnoszę wrażenie że jest dla Ciebie nowym, niesamowitym odkryciem toaletka. Kobiety używały je od wielu lat się ją stosowało i była podstawowym meblem w każdym domu.
W dzisiejszych czasach odchodzi się od tego mebla, uznawany jest za staroć lub jak ktoś wyżej napisał, sugeruję że mieszkasz z babcią, więc jest dla ludzi szokiem tak użyteczny mebel jak toaletka.

Ja za to pochwalam wprowadzanie elementów z "starego" trybu życia czyli jak jeszcze
  • Odpowiedz
@Jaracz_Joint: okej, teraz już czaję :D No mi się zawsze toaletka kojarzyła z burżujstwem i marnotrawstwem miejsca, przecież na umywalce jest półka xD Także trochę tak jest, że odkryłam Amerykę, biore to na klatę :D
  • Odpowiedz
@Nightshade: ja chciałam sobie kupić, ale bez lustra bo i tak ślepa jestem i potrzebuję lusterka blisko twarzy - teraz maluję się przy biurku i wszystko mam poukładane, ale tak śmiesznie, bo tu pędzle, a tu monitor i dalej długopisy jakieś :D
  • Odpowiedz
@StaryZdzich: a widziałam dzisiaj na allegro bez lustra! Może ten wpis to znak dl ciebie :D

@dielel_: Super! Różowa sobie chwali? Myślałam nad nią, ale ostatecznie okrągłe lustra wygrały :D

@Caarolin: dzięki za miłe słowa ;) Z oparciem nie widziałam tego oryginalnego siedziska, ale na pewno znalazłabyś coś, co pasowałoby do stylówki.
  • Odpowiedz
@StaryZdzich: miejsce na kosmetyki jest spoko, jakiekolwiek. Ja wcześniej trzymałam wszystko w przesuwnej szafie. Za każdym razem jak mój niebieski czegoś w niej szukał, to coś leciało. Aż w końcu poleciało moje ukochane, niedostępne już do włosów serum i miarka się przebrała :D Teraz wszystko ma swoje miejsce i jest bezpieczne :D
  • Odpowiedz
@Nightshade> 2017 rok

Młodzież urodzona i wychowana w postkimunistycznej Polsce
#!$%@?ą do toaletki pasującej do stylu wnętrza pokoju, bo po osiągnięciu 13 lat obciachem jest malowanie ścian na wściekły róż
bo zawsze super są meble z Ikei i styl skandynawski, ale to nie znaczy, że wszyscy muszą tak urządzać
nikogo nie obchodzi, że OP może lubi taki styl

A tak szczerze, to nie przejmuj sie. Jedym z moich ukrytych marzeń jest
  • Odpowiedz
@panna_aparatka: Dzięki mirabelko :) Może te różowe ściany to dlatego, że mój ojciec to typowy Andżej, który zawsze wychodził z założenia, że biała Śnieżka na ścianie to max, bo po cholere wydawać hajs na kolor jak i tak będzie brudne. Więc jak trafiłam na swoje, obiecałam sobie, że nigdy nie będę miała białych ścian :D Z resztą jak tak patrzę to toaletka raczej się podoba, tylko ściana jest problemem xD Już
  • Odpowiedz