Wpis z mikrobloga

Niech mi ktoś wytłumaczy co jest pięknego w jesieni? Co wy w parkach żyjecie że was te kolorowe liście tak jarają? Jedyne z czym mi się jesień kojarzy to z deszczem i z tym że wiecznie piździ. Ludzie chodzą z cieknącymi nosami, zaczyna się robić syf na podłogach w sklepach i ogólnie jest szaro i ponuro. #!$%@?ć jesień, tak zostałem wychowany. Najgorsza pora roku.
#nosaczsundajski #gorzkiezale
Pobierz Minieri - Niech mi ktoś wytłumaczy co jest pięknego w jesieni? Co wy w parkach żyjeci...
źródło: comment_UldDEOq0YcYCFMBGK3FbQpS2IBRJzHQq.jpg
  • 35
@Minieri: Szybko ciemniej i zajebisty klimat night drive. Wszystko wygląda jakoś tak lepiej, przyjemniej. Można się ciekawie ubrać i nie jest za ciepło, a tak to tylko koszulka i krótkie spodenki. Żadnych alergii związanych z pyłkami. Ciepłe napoje w kubeczkach na spacerach lepiej smakują. Klimatycznie żółte światła, ahh. Piękna pora.
@the_white_crystal: W każdej porze roku można znaleźć takie plusy co nie zmienia faktu że jesień ma ich najmniej. Mieszkam nad morzem i dla mnie lato to jest życie. Plaża, słoneczko, zimne piwko, grill z rodzinką, jest jasno cały dzień, pięknie po prostu.