Wpis z mikrobloga

Niech mi ktoś wytłumaczy co jest pięknego w jesieni? Co wy w parkach żyjecie że was te kolorowe liście tak jarają? Jedyne z czym mi się jesień kojarzy to z deszczem i z tym że wiecznie piździ. Ludzie chodzą z cieknącymi nosami, zaczyna się robić syf na podłogach w sklepach i ogólnie jest szaro i ponuro. #!$%@?ć jesień, tak zostałem wychowany. Najgorsza pora roku.
#nosaczsundajski #gorzkiezale
Pobierz
źródło: comment_UldDEOq0YcYCFMBGK3FbQpS2IBRJzHQq.jpg
  • 35
@Minieri: Nie rozumiesz czym jest ta słynna złota polska jesień. Jest to taki okres, kiedy nie pada, tylko świeci słońce, jest czyste niebo i z drzew lecą liście w odcieniach żółci i złota. Krótki okres, ale zdarza się. To on w jesieni jest taki urokliwy i lubiany. No ale #!$%@? #!$%@? pada deszcz. Pewnie narzekasz, że w lato jest gorąco, a w zimę zimno. Takim nie dogodzisz.
dyskusja z fanami jesieni w polsce jak jak rzeczowa dysputa z uposledzonym szympansem. zawsze roztaczaja wizje zlotej jesieni, ktora praktycznie wystepuje moze pare dni w roku. co gorsza jako kontrargument stosuja swoje urojenia, ze w lato jest goraco. to robienie #!$%@? z logiki, ktora przed chwila zrobili z jesienia. w polsce w lato goraco w #!$%@? jest tez pare-parenascie dni, tyle co tej waszej POLSKIEJ ZLOTEJ jesieni #!$%@?. przez reszte miesiecy jest
@ogur: Przecież to oczywiste że latem najwięcej pada, każdy inteligentny człowiek to wie. Różnica między latem a jesienią polega jednak na tym że letni deszcz znika w godziny, nawet z tęczą! A jak napada jesienią to na kilka dni mokro i te #!$%@? liście gniją