Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, plusujcie mojego pierwszego w życiu sierściucha. Próbowaliśmy go jakoś nazwać (fuze, kratos, sheldon, joker, mirek, tiger itd...) jednak jak przychodzi co do czego to nazywa się #kitku ! Dajcie pare tippów czego nie robić / co robić z kotem, bo trochę się stresuję. Kitku pozdrawia! #pokazkota
GoplanaLodz - Dzień dobry, plusujcie mojego pierwszego w życiu sierściucha. Próbowali...

źródło: comment_q0d6MLFqbtrJWwlSaNghtEbl9GbuV2S4.jpg

Pobierz
  • 124
@GoplanaLodz
1. Nie karmic whiskasem. Koty nie powinny jeść zboz, bo sa 100% miesozercami. Na zooplus.pl mlzesz zamowic puszki karm Smilla, Animonda Carny, Macs, Catz finefood, Granatapet.

2. Suche tez nie jest wskazane, choc tu akurat sa spory. Przedstawię swój punkt widzenia. Suche obkleja zęby co moze powodowac stany zapalne i kamien. Koty nie pija naturalnie wody, raczej ją sączą a suche odwadnia. Jesli jednak zdecydujesz sie na suche, to np acana,
@nicari Animondę już kitku zajada, z tego co widziałam to jedna z najlepszych karm (65% mięsa robi wrażenie). Pazurki udało się obciąć na śpiocha, ale wezmę sobie do serca radę z ręcznikiem, bo pewnie się przyda. Pytanie mam jeszcze, czy to normalne, że kitku próbuje jakby zakopać miskę gdy się już naje? W misce jeszcze żarełko, a on kopie jak kuwetę :/ No i kiedy najwcześniej można wykastrować? Co wet, czy kitkulubny