Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam konto na wykopie dosyc dlugo, od paru lat siedze za granica,w kraju w którym płaci sie w euro. Jestem zwyklym chlopakiem, facetem jak kto woli w wieku okolo 25 lat. Prowadze działalnosc jednoosobową, mam miesiecznie cos pomiedzy 5 a 7 tysięcy euro. Całe moje zycie, rachunki itp to 1500€, max 2000 misiecznie. Reszta zostaje dla mnie, pracuje duzo bo przewaznie po około 12h dziennie, od poniedzialku do niedzieli przez około 3 tygodnie w miesiacu i tydzien wolnego-przerwy. Wyglada to tak ze pracuje za granica, i pracuje w delegacjach. Już pare rzeczy kupiłem, to znaczy dwa mieszkania w Polsce, działke, i auto za około 100 tysięcy złotych. Ale, do czego zmierzam. Mam duzy problem z kokainą, Place za gram około 50-60€ i coraz czesciej po to siegam, problem ten trwa juz prawie 3 lata. Biore tylko jak mam wolne. Na chwile obecna zdaje sobie sprawe z mojego problemu, i doszedłem do wniosku że jedyna opcja to zjechac do Polski. Z tym dylematem trwam juz dobre pół roku. Co Wy byscie zrobili na moim miejscu. Szkoda mi pracy i zarobków bo wiem ze w Polsce tego nie bede mial, ale pozbede sie mojego utrapienia. Wybór dla mnie jest cieżki. I tak pisze to pod wpływem.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Limonene
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam konto na wykopie dosyc dlugo, o...
źródło: comment_PB0ydHpgOtiJY0kvmp87Oz9IRmA7yZzx.jpg
  • 10
Po sposobie pisania wydajesz się bardzo ogarniętym człowiekiem. Zastanów się co będzie sie działo jak tak dalej będziesz robił. Wg mnie do niczego dobrego nie doprowadzisz. Uzależnienie będzie jeszcze większe i to musi skończyć sie źle. Jeśli masz już na tyle hajsu że masz mieszkania to zacznij interesować się wynajmem żeby był z tego pasywny dochód i zainteresuj się własną działalnością. Wyznacz sobie jakiś nowy trudny cel i cisnij. Jak człowiekowi jest