Wpis z mikrobloga

Na głównej W Ugandzie ludzie są zabijani w ofierze, aby powstrzymać suszę. zbulwersowany autor w opisie:

Ciemnota w afrykańskich krajach jest doprawdy porażająca. Powszechnie wierzy się tam w wyimaginowane gobliny, tnie się na kawałki albinosów, z których ciał tworzy się amulety, a ostatnio w Ugandzie praktycznie co tydzień pojawiają się doniesienia o składaniu ofiar z ludzi, aby zakończyć wielką suszę

Tymczasem w Polsce:
Posłowie PiS będą modlili się o deszcz

w sejmowej kaplicy zostanie odprawiona msza święta w intencji deszczu, zamówiona przez klub parlamentarny PiS.

#neuropa #4konserwy #bekazpisu #bekazkatoli #polska #polityka #ciekawostki
saakaszi - Na głównej W Ugandzie ludzie są zabijani w ofierze, aby powstrzymać suszę....
  • 21
  • Odpowiedz
@saakaszi: O #!$%@?, nius sprzed 11 lat.
Rozumiem śmiać się z zabobonów i religijnych przyglupów, sam to robię, ale ty jesteś po prostu chory z nienawiści. Odstaw internet, tv czy czym tam się nasączasz i idź do specjalisty, może przepisze ci jakieś leki.
  • Odpowiedz
#!$%@? manipulancie, link który wstawiłeś prowadzi do niusa sprzed 11 lat.


@instalacja: coś się zmieniło w ciągu tych 11 lat? Bo chyba nie zauważyłem. Mam wrażenie, że jest jeszcze gorzej patrząc na koneksje obecnej władzy z szarlatanami różnej maści...
  • Odpowiedz
@instalacja: A to że stało się 11 lat temu oznacza że sytuacja już przedawniona? bo przez te 11 lat tak wiele przecież w naszym sposobie myślenia się zmieniło że do takich sytuacji już nie dochodzi, w szczególności przykład z wczoraj, obrazek powyżej.
A te inwektywy to proszę zatrzymać dla siebie, resztki jakiejś kultury by się przydało zachować nawet w internecie.
  • Odpowiedz
@instalacja:

Nie rozumiesz co się do ciebie pisze, bo masz wściekliznę.

To Twoje słowa:

#!$%@? manipulancie

Wytrzyj pianę z pyska i usuń konto

ale zakładam, że to też przez zatrucie mózgu jadem

taki kłamliwy i ociemniały kmiot jak ty

XDXD
  • Odpowiedz
@instalacja: Wydaje mi się, że jednak duża część tych posłów nadal w pis siedzi z Jurkiem włącznie. Czy choćby patrzac na taką kempę i resztę towarzystwa płaszczących się przed biznesmenem z torunia.

kłamliwy

ociemniały kmiot jak ty

#!$%@? manipulancie


bo masz wściekliznę

Wytrzyj pianę z pyska


masz chlopie chyba jakiś problem ze sobą... ochłoń.
  • Odpowiedz