Wpis z mikrobloga

@CrazyIvan: gazrurkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a tak serio to oprocz podnosnika i klucza do kol dobrze jest mieć jakiś mini zestaw kluczy, śrubokręt, tak żeby jakaś bzdura nas nie unierochomiła, bo nie mamy czym dokręcić śrubki
- wszystkie płyny na dolewke
- mała walizka z narzędziami
- taśme do węży
- lawarek i klucz do kół (chociaż nie mam zapasowego, ale raz się przydały jak mi się hamulec zapiekł ;))
- kabel do diagnostyki
- kamizelki odblaskowe, trójkąt, gaśnica, apteczka
- żarówki

U mnie to troche tak wygląda, że mam wielkie auto i wszystko co trzymałbym w garażu wożę i tak w bagażniku.
@CrazyIvan: nozyczki, trytki, srubokret z wymiennymi koncowkami, bezpieczniki, borygo, olej, kanister, reczniki papierowe, kilka szmatek, zapasowe wycieraczki, kombinerki, klucze plaskie, latarke, lejek i pare innych drobiazgow

Edit: plyn do spryskiwaczy, kilka zarowek ...
@CrazyIvan: oprócz zestawu standardowego, to jeszcze 25 mb pasów, hilift, łopata, młotek 5kg, woda zdatna do picia, 5mb kabla 2x4mm^2, lutownica gazowa, płyny, trytyki, duży komplet kluczy, szekle, kawałek łańcucha, taśmy transportowe, kinetyk
@r5678: No to nie woź jak nie chcesz. Pisałem, że na dolewkę.
Przydał się kiedyś płyn chłodniczy i ostatnio do wspomagania. Przed każdą dłuższą trasą sprawdzam płyny i bez ostrzeżenia pociekło raz z pompy wody i raz z magla.
@KeepCalm: Ja też przed dłuższą trasą sprawdzam płyny. Jak lekko ubyło to uzupełniam przed wyjazdem. I cyklicznie zajrzę na jakiś czas pod maskę sprawdzić czy wszystko ok, ale nigdy nie musiałem w trasie nic dolewać.