Wpis z mikrobloga

@kw401: W TVN często napier*dalają na PO i Nowoczesną, wystarczy zobaczyć programy Olejnik jak jest ktoś z wcześniej wymienionych partii (Ostatnio jak powiedziała do Petru żeby nie obrażaj jej kraju, w sensie Polski, bo on coś tam bełkotał o polakach) albo programy Piaseckiego czy "Ranking Mazura" gdzie są pokazywane wydarzenia tygodnia w śmieszny sposób i zawsze znajdzie się miejsce na wpadkę z Petru... oczywiście TVN ma swoje poglądy itp. osobiście wolę
@Kempes: Pudło - od czasów Kurskiego zaprzestałem oglądać programy informacyjne w TVP. Próbowałem kilka razy, ale nigdy nie udało mi się wytrzymać bez żenady dłużej, niż 5 minut - to, co się tam odjaniepawla to za dużo nawet dla tak zaciekłego anty-PO-wca jak ja. Znacznie częściej oglądam... właśnie Fakty TVN, zgodnie z założeniem, że trzeba wiedzieć, co mówi wróg ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@chanelzeg: Jak już
@Kempes: Zdziwiony jestem, bo krytyka PO zdarza im się najczęściej dopiero wtedy, gdy sprawy nie da się usprawiedliwić czy zamieść pod dywan. Zazwyczaj im nie przeszkadza, że politycy PO krytykują PiS za coś, co sami robili.
@Kempes Choćby afera taśmowa. Takiej arogancji i bezczelności nijak nie dało się usprawiedliwić, zamieść pod dywan też nie bardzo, bo sprawa rozniosła się po innych mediach. Próbowano zwalić winę na tych, którzy podsłuchiwali, ale i tego lud nie kupił - to tak, jakby winą za zdradę obarczyć tego, kto dostarczył na to dowody. Pozostało skapitulować i przyznać, że politycy PO jednak przegięli.
@kw401: No ale co zarzucasz w sprawie tej afery TVN?! Nie informowali, za późno informowali, a może wiedzieli o aferze a nie informowali o niej? Bo ja nie bardzo widzę jakiś konkretów tylko same ogólniki, które można dowolnie interpretować. Stawiasz konkretne zarzuty to podeprzyj je rzeczowymi argumentami.
@kw401: Zgodnie zobowiązującym w Polsce prawem, nie można nikogo nagrywać bez jego zgody lub bez zgody prokuratury na takie nagrywanie. Czy panowie kelnerzy posiadali zgodę prkuratury na nagrywanie? Nie. Więc zgodnie z prawem RP wina jest po stronie kelnerów. Nie chcesz chyba łamać przepisów prawa?
@Kempes: Masz rację - zgodnie z prawem nagrywający zasłużyli na karę. Dura lex, sed lex - durne prawo, ale prawo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jednak w żadnym stopniu nie umniejsza to arogancji nagranych polityków.

Swoją drogą to jest jeden z przykładów, gdy prawo rozmija się z elementarnym poczuciem przyzwoitości. Gdyby nagrywający trzymali się prawa, być może do dziś byśmy nie wiedzieli, w jak głębokim poważaniu politycy PO
@kw401:

Zaś wracając do tematu


Właśnie, czyli widzę, że twoje zarzuty do TVN w sprawie afery taśmowej są... żadne. Nie ładnie...
O wysyłaniu 6 latków do szkół TVN też nie mówił?! Przecież pokazywał głosy za tą reformą jak i przeciw, więc o co chodzi? No i poza tym 6 latki w niektórych krajach chadzają do szkół i jakoś tam się krzywda w związu a tym dzieciom nie dzieje.
O podwyższeniu wieku
Właśnie, czyli widzę, że twoje zarzuty do TVN w sprawie afery taśmowej są... żadne. Nie ładnie...


@Kempes: Dokładnie. Od początku aferę taśmową podawałem jako jeden z tych nielicznych przypadków, gdy TVN wykazał się rzetelnością. W tej kwestii nie mam nic do zarzucenia, po prostu uważam, że gdyby dało się to jakoś zatuszować, to by to zrobili.

O wysyłaniu 6 latków do szkół TVN też nie mówił?! Przecież pokazywał głosy za tą
@kw401: Czyli nie podałeś żadnej przykładowej afery, o której nie informowała TVN, a inne media o niej informowały. Czyli nijak się ma twoja opinia o tym, że TVN nie informowała o JAKIŚ aferach i przez to jest nieżetelna.



były jakby bardziej eksponowane


A co to znaczy BARDZIEJ EKSPONOWANE? Ja mam wrażenię, że to tylko twoja opinia, która daleko się ma do obiektywności. Zresztą według badań jest to jedna z bardziej żetelnych
@Kempes: "Reforma" w wykonaniu PO to nic innego, jak reanimacja trupa. ZUS to komuna w najczystszej postaci - wszyscy wrzucają do wspólnego wora pieniądze i z tego wspólnego wora wypłacane są emerytury. I jak każda komuna, prędzej czy później musi upaść, bo opiera się na zasadach sprzecznych z prawami ekonomii. Dlatego lepiej, żeby upadł prędzej, bo wtedy prędzej będzie można zastąpić tego molocha normalnym systemem - czyli takim, w którym na