Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś mógł powiedzieć co robię źle w tej grze na podstawie krótkiego filmu, to będę wdzięczny. W 17 nie byłem super dobry, ale dawałem sobie radę w lidze weekendowej. Tutaj zupełnie jakbym 1 raz grał w tę grę. Podania niecelne, zawodnicy nie wychodzą do podań, odbiór słaby, nowy system obrony i gram bardzo chaotycznie, a nie chcę się #!$%@?ć zbyt długo, bo jak tak dalej będzie, to sprzedam grę ( ͡° ʖ̯ ͡°) mogę zapodać ustawienia i taktykę, ale wątpię, że to ma aż tak wielki wpływ na rozgrywkę. Zawodników przełączam RS ale czasami gubię wskażnik albo przełącza gdzie popadnie, zupełnie jak pod LB ( ͡° ʖ̯ ͡°) gram na PC
Ta bramka to czysty przypadek, strzał od niechcenia.


Jakby ktoś pomógł, mogę sparing zagrać coś, będę w #!$%@? wdzięczny
  • 4
@mirek_januszy: podstawa to naucz się bronić xD

Nie atakuj tak agresywnie rywala, chyba że masz pewność, że przejmiesz piłkę. Nie potrzebnie robisz miejsce przeciwnikowi tymi nie udanymi atakami, LT i spokojnie czekaj na błąd przeciwnika. Poza tym jak atakujesz napastnikami to daj pressing drugiego zawodnika, a drugim przecinaj możliwe linie podań. Tyle podstaw chyba.
@consigliere właśnie naciskam rb, żeby podbiegł ten drugi i jakby w ogóle gra na to nie reagowała. Tak, właśnie wiem, że zbytnio atakuje przeciwnika, ale i bez tego podchodzi bez problemu w moje pole karne, a tam już w ogóle masakra.. Jeszcze jak nie było tej strzałki, którym zawodnikiem się kieruję, to spokojnie dawałem radę, teraz 10 meczy w dupe..