Wpis z mikrobloga

Na początku wojny tag #ukraina był super -o ile w kontekście wojny można napisać, ze cos jest super- mnóstwo ciekawych filmików, spostrzeżeń, analiz, dyskusji, ale z czasem zaczął się degenerować. Pojawiła się pycha i fałszywe przeświadczenie o swojej wyjątkowości, a ciekawe tematy zostały wyparte przez śledzenie onuc, jakiś nic nie znaczących kont, jakieś pisanie "czemu dziś tyle onuc, co się stało" przy każdej okazji gdy Ukraińcy odnieśli jakieś zwycięstwo. Do tego sto odpowiedzi jakże pozytywnych "oo onuce się stresują", etc.

W praktyce, nie ma żadnych onuc, są tylko ludzie o innych poglądach -których nie popieram- ale serwis co ma 200.000 tysięcy użytkowników będzie miał tez ludzi o każdych poglądach, prorosyjskich tez.

To jest serwis rozrywkowy oparty o lekkie dyskusje, nie ma tu zadach rosyjskich agentów i nie ma żadnych rosyjskich farm trolow, bo pomyślcie na chłopski rozum, myślicie ze w Rosji zatrudnienie kogoś kto biegle zna jezyk polski i polskie internetowe realia to jest tanie? Ja nie wiem ale myślę ze nie, bo takich ludzi musi być mało

Nie ma ani rosyjskich troli, ani onuc, są tylko ludzie którzy myślą inaczej niż Wy, a ze większość Polaków jest pro-ukraińska to ta mała grupka się rzuca w oczy na tym portalu.

#ukraina #rosja #oswiadczenie

--
Wszystkie nieodpowiednie komentarze będą usuwane
  • 33
nie ma żadnych rosyjskich farm trolow

@NadiaFrance: Oj zdziwiłabyś się ( ͡° ͜ʖ ͡°) W dobie tłumaczy internetowych brak znajomości języka polskiego nie jest problemem. Wykop jest jednym z najpopularniejszych tego typu portali w Polsce i z pewnością kacapskie macki sięgają także tutaj. Widać to było szczególnie na początku wojny jak pojawiały się dziwne konta, które powstały po aneksji Krymu, przez lata nie były aktywne i nagle
@NadiaFrance w końcu ktoś kto myśli tak jak ja..

ja na przyklad jestem POLSKĄ ONUCĄ, jako Polak mam dostatecznie wiele powodów by zachowywać dystans w stosunkach z naszymi sąsiadami. Wiekszość tych "ruskich onuc" które tropi lukardio to Polacy, zwyczajnie wyśmiewający fanatyzm i zacietrzewienie tutejszych ukrofili.

Polacy nie przepadają za Ukraińcami, ale aby sie tego dowiedziec trzeba najpierw zdjąć różowe okulary i wyściubić nosa dalej niż wykop, na przyklad sekcja komentarzy youtube albo
@REDEYE6: ile byś musiał zapłacić w Rosji za Rosjanina który biegle mówi po polsku i odnajduje się w polskim świecie memow i heheszkow? Ilu byś musiał ich zatrudnić by mieć jakiś efekt?
@Kocurovsky pewnie jest wiele radykalnych albo "głupich" zielonek ale piszą one rzeczy które Cię nie obchodzą wiec tego nie zauważasz.
@REDEYE6 wykop to obecnie nisza, portal przestałbyc opiniotwórczy jakies dwa lata temu, kiedy odeszli lub zostali zbanowani wszyscy content makerzy. Na chwile obecną polską opinią publiczną rządzi chiński tik tok. Zasna ruska trolownia nie inwestowała by tutaj pieniedzy bo wykop nie ma już żadnej siły przebicia..
Nie ma ani rosyjskich troli, ani onuc, są tylko ludzie którzy myślą inaczej niż Wy, a ze większość Polaków jest pro-ukraińska to ta mała grupka się rzuca w oczy na tym portalu.

@NadiaFrance: Ruską onucą niekoniecznie musi być tylko jakiś opłacany Wania nadający spod Moskwy czy innego Petersburga. Onucą jest w zasadzie każdy, kto sprzyja Rosji i rozprzestrzenia jej propagandę (takiego Panasiuka, który naprawdę istnieje i jest Polakiem można określić onucą
@daeun: błąd. Właśnie komentujący na FB, yt i tiktok to największe leże trolli, życiowych nieudaczników i frustratow. Wystarczy nawet błahy temat jak np. rowerzyści i już dostają dupowścieku
W praktyce, nie ma żadnych onuc, są tylko ludzie o innych poglądach -których nie popieram- ale serwis co ma 200.000 tysięcy użytkowników będzie miał tez ludzi o każdych poglądach, prorosyjskich tez.


@NadiaFrance: często wchodzą tu gimnazjaliści pisząc coś dla beki i obserwują motłoch wykopowy jak się pieni i podnieca, że to te mityczne onuce tu szpiegują i działają, tak jakby wykop był jakimś istotnym miejscem xD.

Ja sam też zostałem okrzyknięty
@Kocurovsky: Są tutaj debile, którzy szczuli na niewinne osoby niszcząc im życia za pomówienia, a Ty zastanawiasz się, że ktoś tu może z czymś przesadzić. W porównaniu do pewnych rzeczy, to co najwyżej zwykłe prowo na które się ludzie nabierają.
@NadiaFrance: Oj zdziwiłabyś się ( ͡° ͜ʖ ͡°) W dobie tłumaczy internetowych brak znajomości języka polskiego nie jest problemem.


@REDEYE6: Gdyby tak było, to Ruscy nie grzaliby tematem Lwowa. Temat Lwowa jest papierkiem lakmusowym braku jakiegokolwiek info o klimacie w polskim społeczeństwie. Albo temat Białorusi.

Z racji tego, że Lwowem i Białorusią regularnie się sra, Ruscy nie mają żadnego oglądu na sytuację polityczną w Polsce. Skoro
@NadiaFrance wielokrotnie już zdemaskowano tu ruskie multikonta, dublujace swoje wypowiedzi. Fakt, że znajdą się i tacy głupi popierający rosję, jak i całkowicie mający wszystko gdzieś i udający że ten konflikt nas nie dotyczy