Wpis z mikrobloga

#neuropa Akcja różaniec do granic to najlepszy dowód na to że Polska fanatyzmem religijnym stoi. Katolicyzm oparty na nienawiści do bliźniego to całkowite zaprzeczenie nauk Chrystusa.

W tym kraju już się #!$%@? nic nie zmieni. Normalni, uczciwi ludzie powinni stąd masowo wyjechać. Daje wtedy dekadę na to że to wszystko jebnie.

Wam krowy pasać a nie do cywilizacji wpuszczać...
  • 130
  • Odpowiedz
@Andreth: wszyscy. Już było mówione, radykalni muzułmanie mają takie podstawy wiary, żeby nawracać innowierców siłą, zabijać, ewentualnie pozwolić im żyć za płacenie podatku wiary. A ci, którzy nie są radykalni popierają działania radykalnych muzułmanów. A jeżeli mówisz o jakiś innych muzułmanach, którzy w takim stopniu są muzułmaninami, jak większość Polaków jest katollikami, czyli raz na tydzień do kościoła i tyle a nie przestrzegają jakoś mocno koranu i sobie odstępstwa robią to
  • Odpowiedz
@The_Riddler Nie wiem kto Cię atakuje, ale zobacz jakikolwiek wpis czy znalezisko o różańcu tak gimboteisci robią jazdy i plują jadem na każdego katolika, chcesz to wyjedź do USA... A nie czekaj w USA jeszcze bardziej obnoszą się ze swoją religią
  • Odpowiedz
Wam krowy pasać a nie do cywilizacji wpuszczać...


@The_Riddler: krowy pasac to tym ktorzy kazdy skumulowany w sobie poklad energii marnuja na to, zeby obsmiac koscielna spolecznosc i wmowic im, ze sa glupi

oni nikogo nie krzywdza tym dzialaniem, maja jakis wspolny cel i go realizuja.. ale wg tego co tutaj czytam to najlepiej zeby w nich rzucac molotova..
  • Odpowiedz
ja #!$%@?ę chcesz ciągnąc te bezowocne przekomarzanki do jutra! BŁAGAM NIE


@spere: Temat jak każdy inny; problem nie zniknie gdy zamkniesz oczy.

Jutro wytłumaczę co miałem na myśli


Ci od różańca to zjednoczeni ludzie przeciwko obcej kulturze, obcej religii, obcemu systemowi prawnemu, obcym wartościom życiowym, które na przestrzeni lat pokazały, że są nam wrogie. I to nie raz. Teraz mamy ciąg dalszy tych samych prób podbicia znienawidzonej przez większość muzułmanów cywilizacji
  • Odpowiedz