Wpis z mikrobloga

Małe pytanko do speców od #aliexpress oraz #bmw #e39
Czy taki sprzęcik będzie okej? KLIK
Jakby ktoś też rzucił okiem czy ten sklep jest w porządku to byłbym wdzięczny. Zależy mi bardzo na spotify w aucie i ostatnio wpadłem na takie coś tylko jakoś strasznie dużo modeli i nie wiem czy to ma jakieś znaczenie. (wstępnie czytałem na XDA o PX3 i PX5, podobno PX3 na androidzie 7+ już jest okej ale może ktoś ma porównanie?)

Edit: Ewentualnie to, ale to chyba to samo KLIK
  • 12
@pitu120 moglbys na pw puscic jakie masz radio w e46 ? Bo sam czegos szukam, mialem brac z px3 ale tu kolega wyzej pisze ze jest wolne. Jak tobie to chodzi ?
@forlo: jak chcesz teraz kupować to bierz jak pisze kolega px5 bo na pewno szybciej działa ja mam 3188 i na custom romie działa znośnie ale jak bym teraz kupował to px5
@pitu120 Moglbys podac konkretna aukcje skad masz ? Z tego co patrze to wiekszosc aukcji na allie ma wlasnie px3 albo jakiegos a53 1,3 GHz. A jak trafilem na tego px5 to cena pod 400$ i brak zamawiajacych. No chyba ze ja zle szukam i da rade tego px5 do e46 wychaczyc do tych 300$ ?
@f1x_pl widze ze siedzisz troche w temacie, co bedzie lepsze :

MT3561 Quad Core,ARM A53 1.3GHz plus 2gb ramu czy
Rockchip 3188 px3 plus 2gb ramu
MT3561 Quad Core


@forlo: Nie znalazłem nigdzie sprzętu o takim oznaczeniu.

Co do PX3 z 2GB RAM, to podobno działa znośnie - tak słyszałem. Ja miałem wersję PX3 z 1GB RAM i chodziło to fatalnie. Po wymianie płytki z SoC na PX5 urządzenie działa bardzo płynnie - asystent głosowy włącza się od razu, aplikacje uruchamiają się bardzo szybko, zero lagów. Osobiście trochę bym dołożył i wziął PX5.

Soft w obu przypadkach
@f1x_pl tutaj znalazlem z dobra cena i niby bez vatu Eunavi HD Octa Rdzeń Android 6.0 Dla BMW E46 M3 Rover 75 Samochodów DVD GPS Wifi 4G Radio RDS Canbus RAM 2 GB ROM 32 GB 1 Din
http://s.aliexpress.com/nyuINbYF
(from AliExpress Android)
Tylko kurcze tu jest ten tyl radia inaczej z wyjsciami (chyba) czy znajde do niego ten 6m kabel ?(orginalnie mam navi 16:9)