Wpis z mikrobloga

#tlen #poczta #mail #o2 #o2pl #gmail

Ale się wkurzyłe...
na o2 wprowadzili płatną usługę przekierowania maili... jeszcze niecałe miesiąc temu przychodziły normalnie, dzisiaj chciałem poopłacać składki OC i jeden wielki problem...

Teraz żeby aktywować przekierowanie to trzeba zapłacić o2 haracz 11zł rocznie...
to jest prawdziwe - tonący brzytwy się chwyta

jak nie chcieli mnie ukatrupić reklamami, to teraz takie numery

Mirki sprawdzajcie przekierowania, bo wiele ważnych maili może przejść koło nosa.
  • 7
  • Odpowiedz
@miknan: @fegwegw: problem z tym, że nie korzystałem własnie od dawna w poczty na o2.pl. Tylko jak mam jeden samochód od 10 lat, i prawie od takiego czasu robię płatności OC online, do tego normalnie miałem ustawione przekierowanie, to zapomniałem o problemie.
Przekierowanie znikło i powstał problem, który mógł mnie dużo kosztować, bo własnie chodziło głównie o OC.
  • Odpowiedz
@miknan: ja patrząc się po wiadomościach mail na tlenie, to u mnie przekierowanie przestało działać pod koniec września.
To upadnie, zabiło samo siebie, poszli na taką ilość reklam, że jest to nie do zniesienia.
  • Odpowiedz
@mar111cin: teraz to jest wp.pl, przejęli i zrobili gnój. Stopniowo przenosili konta na nową pocztę, jeśli ktoś się nie logował, to ciągle siedział na starej, która była wykonana bardzo solidnie, z kilkoma minusami.

Z przekierowaniem, to zawsze trzeba było uważać. Aktywność konta o2 wyznaczało okresowe logowanie (przez klienta lub web). Nieaktywne konto mogło być zamrożone, a dawniej usunięte.

Z reklamami akurat nie ma problemu - wystarczy ustawić sobie filtry do wybranych
  • Odpowiedz