Wpis z mikrobloga

Jak widzę kogoś piszącego

normiki

To od razu wiem że mam do czynienia z 15-sto latkiem który za dużo wchodzi na #4chan
Szczeniaki które bezmyślnie kopiujące kolejną głupią modę, że niby bycie normalnym jest passe, teraz cool jest mieć zdiagnozowaną jakąś formę #!$%@?. Kolejna chora moda po gothach, emo i innych kretynizmach.

Co za #!$%@? słowo...

#bekazpodludzi #bekazgimbazy #gorzkiezale boldupy
Pobierz
źródło: comment_tFvV0LkBOIHSbFYBXLYl8oTQtO6HFLVb.gif
  • 17
Szczytem jest np. teraz to, że dla nich "NEET", to ktoś kto np. tylko pracuje i nie robi nic innego xD


@ad01: teraz zmyślasz albo zadajesz się z 12 latkami.

A co do definicji normika to ona naturalnie ewoluowała,nawet nie tyle ewoluowała co się rozszerzyła.A pisanie typu

najlepsze jest to, że oni nawet nie wiedzą kto to normik. Normik oznaczało kogoś, kto nie wchodzi na czany. Ale nikt im nie podał
@Ctrl-C_Ctrl-V: W latach 90 wydano polski komiks w formacie coś jak 3/4 zeszytu szkolnego, na kiepskim papierze. Normiki były tam głównym antagonistą i wyglądały jak ludziki z klocków lego.
Zawsze myślałem że określenia tego używa się wobec bezwolnej masy ludzi coś jak lemingi.
Nie sądzę aby gimbo-#!$%@?ńcy z czana wymyślili to słowo, oni się zatrzymali w rozwoju 10 lat temu na memie z papieżem.