Wpis z mikrobloga

Marszal ale zes mnie #!$%@?ł cwelu teraz, #!$%@? mnie polityka ale caly cypher o tym jaki to Trump nie jest zly a Obama super bo zapraszal raperow do bialego domu i byl taki hehe mlodziezowy, przegles palke #rap #eminem
  • 7
  • Odpowiedz
@Fikaczu_: ale skoro #!$%@? cię polityka to czemu dajesz #!$%@? o to? Trump wcale święty nie jest przecież. Zresztą niech sobie gada i tak w 2017 roku nikt nie daje #!$%@? o Eminema, który ostatnią dobrą płytę wydał w 2002 roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@ShadyTalezz Mi tam lata kogo hejtuje, tylko jak gosc sie nie pojawia przez poltora roku, a jak juz sie pojawi to mieli jeden temat we wszystkim co tworzy to juz jest to po prostu slabe, druga sprawa, ze ludzie licza na jakies inne flow, cos swiezego, a wyjezdza z tym samym co 3lata temu, jesli caly album ma byc jedna wielka polityka to ja chyba po przesluchaniu srednio bede do niego wracal,
  • Odpowiedz
@ldldld: ale ja się zgadzam z #!$%@?ścią Eminema, sam napisałem, że od 2002 roku nie wydał dobrego albumu a #!$%@? tym #!$%@? flow piętnuje od Recovery. Ale kurde to tylko cypher, skąd w ogóle pomysł, że to będzie temat przewodni jego albumu?
  • Odpowiedz
  • 3
@ShadyTalezz Bo jak Em sie nie pojawia od poltora roku, a jak juz sie pojawi gdzies, to w kazdej wypowiedzi jaka udziela jest #!$%@? trumpa i tyle w sumie, zadnego ciekawszego tematu do opowiedzenia tylko ciagle o nim, przypomina mi troche takich fanatycznych stronnikow jednej czy drugiej strony. Ja tego sluchac dalej nie moge, bo po prostu mam dosc polityki w kazdym wydaniu, a obiecuje ci, ze na pewno bedzie jej ogrom
  • Odpowiedz