Wpis z mikrobloga

Pierwszy zdjęcie z planu **"Nielegalnych"**, bazujących na bestselleorwej powieści szpiegowskiej Vincenta V. Severskiego pod tym samym tytułem.

Produkcja Canal+, po dobrze przyjętym Belfrze potrafi rozbudzić oczekiwania. Kupuję tę konwencję, może aktorzy nie są dobrani kropka w kropkę, to mają na tyle zdolności aktorskich aby udźwignąć książkowe postaci. Oczywiście, lwia część roboty spoczywa na ramionach Konrada Wolskiego, w tej roli Grzegorz Damięcki - i choć jego wybór przyjąłem z delikatnym entuzjazmem i niepewnością, to im dłużej o tym myślę tym bardziej to kupuję. Właśnie w Belfrze pokazał że ma na tyle charyzmy aby udźwignąć główną ikoniczną rolę, a w świadomości szerokiej widowni jest nikim, tabulą rasą aby stworzyć bohatera polskiej popkultury.

Propsy.

#seriale #nielegalni #severski #ksiazki #canalplus
Joz - Pierwszy zdjęcie z planu **"Nielegalnych"**, bazujących na bestselleorwej powie...

źródło: comment_dsSeLkNgU48UZUCOZFt0nmdF0PqBopim.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@trapped: Wolę Juszczak od Olgi Bołądź, którą kolektywnie masa ludzi widziała w tej roli, prawdopodobnie po roli w Służbach Specjalnych
  • Odpowiedz
@Joz: *Arnesen, Bołądź w ogóle nie pasuje, ale panią Juszczak/Arnesen kojarzę chyba tylko z fali zbrodni. prawde mówiąc to jak usłyszałam o ekranizacji, to nie mogłam wyobrazić sobie żadnej aktorki w roli sary.
  • Odpowiedz