Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja uważam, że lekarze i nauczyciele powinni najwięcej zarabiać. Przecież to jest żart, że lekarze domagają się większej płacy. Oni powinni mieć i tak wysokie zarobki za odpowiedzialność, ciężkie studia i ich skomplikowane czynności przy wykonywaniu operacji. Szanuję was motzno, mirki z medycyny i trzymam za was kciuki na dalszą karierę.
#medycyna #lekarz #boldupy
  • 40
@Sonia_Zwierzynska: A ja przestanę z tobą dyskutować, bo twoje komentarze są głównie ad personam. Jak tak bardzo nienawidzisz lekarzy to wypisz się z przychodni i zacznij wyznawać homeopatyczne gówno, jak przeszkadza tobie osoba, która dba o twoje zdrowie psychiczne i fizyczne.
@Sonia_Zwierzynska: To powiedz mi kto dba o tych hydraulików, żeby mogli funkcjonować sprawnie? Kto pomoże im w chwili, kiedy złamią rękę podczas wypadku drogowego do kogoś na zamówienie? Nosz #!$%@?, wiesz ile trwają operacje wycięcia nowotworu, albo udaru słonecznego? Wiele godzin ciężkiej pracy na ratowanie życia człowieka. A i tak na koniec, Twoja argumentacja jest inwalidą, bo hydraulik wcale nie jest odpowiedzialny za życie innych, tylko za rury, a chyba ważniejsze
@Sonia_Zwierzynska: Tylko co jest ważniejsze w życiu? Jedzenie, czy życie ludzkie? Jedzenie nie jest tak ciężko znaleźć, lecz operację mózgu, czy kończyn oraz dogodne leczenie tych części ciała nie znajdzie chyba wszędzie, ani niewielu będzie wiedziało jak wykonać.
@monox12: Ja się nie zgadzam i się zgadzam. Tzn. Twoje argumenty do mnie nie przemawiają, dlaczego?
1. Weźmy pielęgniarki, kto wyciera tyłek, podaje kaczkę i milion innych rzeczy? Dlaczego to znowu lekarze mają mieć lepiej? Pomijam osoby, które są tam nie wiem po co i wszystko robią z łaską, ale taka pielęgniarka na studiach też przerabia fizjologię, biologię człowieka czy milion innych rzeczy, które ma lekarz na studiach (możliwe, że jest