Wpis z mikrobloga

dla większości strzelających i niestrzelających to może i śmieci, ale mi tam się podobają moje pamiątki z leżakowania.
te dwa kwiatki to prawdopodobnie zmiażdżone przez cel z supermocnej stali kulki z broni czarnoprochowej, a trzeci pocisk jest z jakiegoś karabinka wyborowego. zdezintegrowany na oponie. do tego na pamiątkę łuska z rewolwera potwora #!$%@? czaszek niedźwiedzi, z którego nie strzeliłam, bo trochę się zdygałam, że mi ręce połamie - S&W 500.
byliśmy tylko ze 3h, ale jesteśmy zmęczeni i szczęśliwi. najbardziej spodobały mi się chyba czarnoprochowce i cały rytuał nabijania. strzelałam z nich pierwszy raz i na pewno na tym się nie skończy. jak ogarnę, gdzie można sobie tym postrzelać, to chyba sobie kupię na urodziny.

jeszcze raz pozdrawiamy @BrzydkiBurak, propsy za organizację tak fajnego wydarzenia, że nam, leniwym bułom, chciało się jechać z Wrocławia.
@Grizwold @13czarnychkotow @bluck
#bron #taktycznelezakowanie #strzelectwo #projektdedal #chwalesie
Pobierz Theia - dla większości strzelających i niestrzelających to może i śmieci, ale mi tam ...
źródło: comment_5CfBYhMZlTa4bs8nX6cp6lwDfUkSs9eF.jpg
  • 13
@Theia: Jak już się zabierzesz za .500 to ładuj tylko i wyłącznie jeden nabój do komory jak nie masz doświadczenia, bo przy niedoświadczonym strzelcu może wystrzelić dwa razy przez odrzut. Tak zginęła babka w connecticut w usa, bo jej jakiś debil dla żartu na pierwszy raz dał ten kaliber do strzelania.
@Vuko____: tak właśnie było ładowane, ale nie wiedziałam dlaczego, dzięki! akurat jak chlopaki strzelali, to był bardzo duży nacisk od instruktorów, żeby mocno trzymać na wyprostowanych rękach. nawet osłaniane było czoło w rękawicach na wszelki wypadek. odrzut był potężny, mnie i siostrę by pewnie odsunęło od stanowiska XD
@Theia: ciesze sie ze sie cieszysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

@maniak713: s&w 500 jest teraz dostepny na strzelnicy doctorgun w cenie 15zl (ktos z ulicy) 12zl (czlonek klubu)

http://kskpretor.eu / http://doctorgun.eu

@Vuko____: zgadza sie - osoba bez odpowiedniej "masy" oraz doswiadczenia moze oddac niekontrolowany dodatkowy strzal z wielkokalibrowych rewolwerow. odrzut moze wybrac luz na spuscie a "paniczny chwyt" osoby niedoswiadczonej
@BrzydkiBurak: cieszę się, że się cieszysz, że się cieszę.
dzisiejsze (wczorajsze) leżakowanie zmotywowało nas do częstszego strzelania, więc chętnie następnym razem skorzystamy. przewidujecie jeszcze w najbliższej przyszłości takie spotkania?
@Theia: sezon sie konczy i przez zime bedzie tego raczej niewiele lub wcale. powtorki beda ale trudno powiedziec kiedy - trzeba sledzic moj ryjbuk i czekac. organizacja takich imprez wymaga zgrania kalendarzy bardzo wielu osob........