Wpis z mikrobloga

Znalazłem pod domem taką małą bidę, myślałem że umierającą - powłóczył nogami, drgawki, wyglądało jakby nie widział... Nie wiem czy potrącenie czy jakaś ciężka choroba - kociak wygląda na kilka miesięcy. Wziąłem na chwilę do garażu, dałem jeść i pić ale wydawało się, że nic nie widzi, łaził po tym. Potem chyba coś zjadł. Dorzuciłem stary ręcznik i się uspokoił, położył na nim. Telefon na straż miejską, potem schronisko i szczęśliwie już go odebrali, mam nadzieję że uda się odratować. Jeśli przeżyje, to porozwieszam ogłoszenia o znalezionym kocie po osiedlu.
Mam tylko nadzieję, że to nie jakaś zaraźliwa choroba, niby zachowałem podstawowe środki ostrożności...
Jestem pod wrażeniem szybkiej reakcji schroniska w #krakow

Pobierz enron - Znalazłem pod domem taką małą bidę, myślałem że umierającą - powłóczył nogami...
źródło: comment_NaXT61BlUQIpva2VeCqqnOI1s81JLh2k.jpg
  • 35
Dobra, dodzwoniłem się do schroniska. Kotek żyje, oczyścili go z tego oleju, wybudza się teraz i jest pod kroplówką. Dziś się więcej nie dowiem, jest niedziela więc nie mogą wykonać badań krwi. Jutro będę dzwonił, a powoli szykuję ogłoszenia do oblepienia całego osiedla.
Wołam przez mirkolisty plusujących i komentujących
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (91)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @tiger5000 @Baryon @s_t_u_l_e_j @Karbon315 @syla101 @#!$%@? @Rodzynek_w_serniku @emerjot @Misieq84 @tryboluminescencja @BochenekMleka @mirkogreg @Datun @sweetbunny @hyoideum @Stylerhar_ @Oszaty @namietna_kaszanka @lukija @Maticlube123