Wpis z mikrobloga

@meshack: bo to mem, który dla mnie, nie ma w sobie żadnego żartobliwego charakteru, a jego śmieszność właśnie na tym się opiera. kompletnie nie bawi mnie ten dowcip poza lekkim kekiem, że to takie słabe, że aż śmieszna właśnie jak postmemy. nie istnieje ściśle ustalona definicja postmemu
@wrexwaz: @qwertyu: @meshack: Strasznie mnie to bawi, że ktoś sobie dla jaj wymyślił zabawne określenie, a potem tysiące ludzi wzięły to na poważnie i się kłócą o coś co nawet nie ma definicji.
-Postmemizm to to.
-Postmemizm to tamto.
-A wcale że nie, bo postmemizmem można określić tylko to.
No #!$%@?, normalnie jakby to był prawdziwy nurt w sztuce, ale sęk w tym że my nadal mówimy o śmiesznych
sęk w tym że my nadal mówimy o śmiesznych obrazkach w internecie XD


@Donmaslanoz14: Ponad 3000 osób dziennie wizytujących w zaprojektowanym przez wybitnego architekta Jong Soung Kimma Muzeum Współczesnej Memetyki w podparyskim Neuilly-sur-Seine jest innego zdania. To jest dziedzina sztuki współczenej mająca takie samo znaczenie jak nabizm czy dadaizm, ale co taki ignorant może o tym wiedzieć
Strasznie mnie to bawi, że ktoś sobie dla jaj wymyślił zabawne określenie, a potem tysiące ludzi wzięły to na poważnie i się kłócą o coś co nawet nie ma definicji.


@Donmaslanoz14: bo termin "postmemizm" najprawdopodobniej wziął się od postmodernizmu w zastosowaniu do memów. Nie prowadziłem w tym kierunku badań socjologicznych, ale treść postmemów i termin wydają się właśnie na to wskazywać. Memy są tworzone przez użycie zwyczajnego obrazka lub zdjęcia, aby