Wpis z mikrobloga

@MuadDib-: edukacja inżynierów trwa minimum 5 lat, a po tym okresie bez praktyki gowno wiesz i nie jestes w stanie samodzielnie kierować budową czy projektować. Trzeba zdobyć uprawnienia (praktyka+egzamin, teraz dwa lata, za moich czasów 3 lata)
Jezeli nie chcecie zarabiać tyle co w UK to po co porównujesz do zarobków w UK?
P.S. A ja nie znam żadnego lekarza, który by „dziadował” a mam wielu znajomych lekarzy.
  • Odpowiedz
@MuadDib-: więc próbujesz mi powiedzieć, że są w Polsce 37-letni rezydenci którzy zarabiają 2500zl?
Jeżeli są to tylko nieudacznicy, którzy nienadają się do odpowiedzialnych zawodów.
  • Odpowiedz
więc próbujesz mi powiedzieć, że są w Polsce 37-letni rezydenci którzy zarabiają 2500zl?


@thest: zobacz ile czasu trwa rezydentura, miśku. P.S. jakoś nie kojarzę, by w Polsce ludzie stali w kolejkach do inżynierów. Do lekarzy specjalistów stoją. I dlatego zależy tym drugim zapewnić jak najgodniejsze warunki pracy. By było ich jak najwięcej.
  • Odpowiedz
@MuadDib-: rezydentura trwa od 2 do 5 lat. Mówisz, że kończycie studia w wieku 32-35 lat?
To, że są kolejki do specjalistów wynika z ilości pieniędzy na procedury medyczne, a nie z ilości lekarzy. Tylko nieliczne specjalizacje typu anestozjolog są deficytowe w kadrę.
Miśku.....
  • Odpowiedz
@thest: Przeczytałeś ten link, czy nie? Bo nie doczekałem się odpowiedzi.

Zwroty w dyskusji „typie” „pieprzeniem głupot” „pierdzielisz” to są wyzwiska, No chyba, że pochodzisz z patologicznej rodziny i matka tak do ciebie mówiła.


@thest: Polecam słownik. Bo widzę, że nie tylko ze zrozumieniem, ale i używaniem odpowiednich słów masz kłopot. :)
  • Odpowiedz
@thest: xD typowe. Każdy twój "argument" obalony jest w linku, który ci wkleiłem. A ty, jakbyś nie słyszał, piszesz zupełnie nie na temat. Nie mam zamiaru cię przekonywać. Szkoda tylko, że tacy jak ty - kłamiąc i manipulując - wpływają, choćby w najmniejszy sposób, na opinię innych.
  • Odpowiedz